• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Jant Renk Seçimi

Jant Renk Seçimi

• Orijinal Renginde Kalsın

Kullanılan: 19 52.8%
  • Parlak Beyaz Olsun

Kullanılan: 4 11.1%
  • Parlak Siyah Olsun (Hiç Sevmesemde)

Kullanılan: 13 36.1%

• Kullanılan toplam oy
    36

erkani

Forumdan Uzaklaştırıldı
İsim
Erkan Yalçın
Nereden
İstanbul
Plaka
35 KMR 34
kendine eglence arama kardeşim bırak kalsın orjinal haliyle :eek:key:

Berkay Kuzey

Kayıtlı Üye
İsim
Berkay Kuzey
Nereden
Ankara
Plaka
06BK5891
ya siz yakacanız beni berkay yapuhaha
ya abi allah aşkına senin arabanda nerede beyaz varya bi 2 dakika kafanda arabayı canlandır beyaz olsa beyaz yap derim de senin araban sarı + arabanda parlak siyah şeritler uygulamalar var sen gidip bu arabaya beyaz jant takarsan resmen yazık edersin arabaya sen beni dinle parlak siyah yap arabanı bas sonra tekrar konuşalım bunu ha olmadı dersen tekrar boyat beyaz rengine

igci_01

Kayıtlı Üye
İsim
MEHMET İĞCİ
Nereden
Ankara
Araç
Toledo 1.6 SE
Plaka
06 BG 1173
ya abi allah aşkına senin arabanda nerede beyaz varya bi 2 dakika kafanda arabayı canlandır beyaz olsa beyaz yap derim de senin araban sarı + arabanda parlak siyah şeritler uygulamalar var sen gidip bu arabaya beyaz jant takarsan resmen yazık edersin arabaya sen beni dinle parlak siyah yap arabanı bas sonra tekrar konuşalım bunu ha olmadı dersen tekrar boyat beyaz rengine
adam haklı beyler:eek:key::eek:key::eek:key::D

KİREÇ

Trakya Bölge Sorumlusu
İsim
Murat KİREÇ
Nereden
Tekirdağ
Araç
Leon 1.4 TSI Style
Plaka
59 ZE 196
koray abı koymus sarı sıyah kombınasyon olmuşmu kadırım bak şimdi araba calıntı gıbı duruyor bence:eek:key:ben beyaza boyatıyorum yeterkı bırısı söksün lastıklerımıpuhaha
şu iş temposundan bi kurtulup çarşıya çıksam beyaz cantlı aracın fotosunu çekip sana atıcam sinan jantlar replika parlak beyaz plakası FEE en kısa zaman da koyacam fotoyu..:D

Sert@ç

Kayıtlı Üye
İsim
Sertaç
Nereden
Ankara
Plaka
06 S 3423
Benim jant rengi yapalım en iyisi orjinal koyu gri

RedLine

Kayıtlı Üye
İsim
Kadir YÜCE
Nereden
Ankara
Plaka
06 DP 4430
adam haklı beyler:eek:key::eek:key::eek:key::D
bence bu konuyu Panora tepede daha detaylı konusalım:D bu bir çağrımıdır derseniz ewet belkide bu bir çağrıdırpuhaha

Üst Alt