Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

jant renk seçimi

seçelim

• parlak krom

Kullanılan: 5 13.9%
  • titanyum grisi

Kullanılan: 19 52.8%
  • mat siyah renk.

Kullanılan: 12 33.3%

• Kullanılan toplam oy
    36
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fnasif

Kayıtlı Üye
geçtiğimiz cumartesi jantlarımın boyanması için arkadaşıma bıraktık Yiğitle birlikte. yarın eski boyaların temizlenmesi ve zemin hazırlığı yapılıp salı günü de boyaya girecek. ben renk konusunda epeyce kararsız kaldım. Üç seçenek var, burdan fikir alayım. Jantımın modeline gidecek renk konusunda mümkünse bi anket yapalım, anket için yöneticilerimizden yardım rica edecem. Aşağıda seçeneğe uygun resimler var. Bakalım ne olacak. Bizim dün en son boya için söylediğimiz mat siyah olsun idi. Bugün bi A3ün üzerinde canlı canlı görünce konu açmak istedim sanki pek kendini gösteremeyecek gibime geldi bu renkle.

bu orjinal hali parlak krom

bu benim beğendiğim ama TR'de bu kadar güzel olacağını düşünmediğimiz titanyum grisi

bu da boyacıya son söylenen mat siyah renk.

ne dersiniz arkadaşlar, ilk fotodaki üzerindeki krom renk mi, parlak titanyum mu yoksa mat siyah mı?

mat siyah yada orjinal bence

titanyum grisi benim çok hosuma gitti faruk abi griye parlak jant cok yakısıyor :D

faruk abi senin aracinin jant rengi krom değil..yanlış olmuş..
senin aracinin jant rengi standart jant rengiydi..krom dediğin zaman apayri bir jant oluyor o..
2. koyduğun titanyum grisi dediğin hafif koyu bir krom gibi...bence pek hoş olmaz..
3. mat siyah bence senin araçta güzel olabilir...ya da mat füme benimkilerin rengindeki gibi bir renk olabilir..açık renk araçta füme jant güzel duruyor.

ankette hangisi ilerde olacak bi görelim, sayın yöneticilerim? saygılarımla...

aracın rengi ne olursa olsun her zaman koyu renk janttan yanayım

Faruk abi kendin anket yapabilirsin..
ilk mesajını editle sonra gelişmişe tıkla mesajın altında açılan pencerede en altta anket ekle var..

---------- Post added at 18:37 ---------- Previous post was at 18:34 ----------

Faruk abi kroca olacak diye düşünebilirsin ama sana söylediğim altın sarısı bu tarz bi sarı..
jantının üstüne belli yerlerine mat siyahla kombine edebilirsin de bu rengi istersen..

TS-14.jpg

---------- Post added at 18:39 ---------- Previous post was at 18:37 ----------

ve bu arada çelik jant grisi gibi senin jantlar abi krom sayılmaz pek..
kromlar..

28_Inch_Wheels_Dub_Condo_Chrome_Rims.jpg

MFX5-Chrome.jpg

Yiğit bulamadım be abicim şu anket eklenecek yeri, bu renk pek hoşuma gitmiyor araba farklı markalara benzemeye çalışıyor gibi. Gerçi şimdi üstündeki RS4 tipi bişey ama sonuçta bizim jantlara da çok benzer görünüşte.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt