Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Jant modeli

babnik58

Kayıtlı Üye
Merhaba scw ailesi hayirli forumlar hayirli isler herkeze arkadaslar bu jant modeli nedir tam olarak bilen varmi çok hosuma gittti
e372e88730ac162c1c0c4a9260397f4e.jpg

Kardeşim o jant Audi R8 jantı , aynısından bende var

Kardeşim bu jantım modeli Audi R8 , aynısından benim araçtada var
Durgun memnunmusun janttan yani replika oyuzden merak ediyorum tavsiye edermisin 18 inç dusunuyorum ama lastik çaplarini bilmedigim icin lastikciye soracagim sanirim

Son düzenleme:
v29.jpg
Durgun memnunmusun janttan yani replika oyuzden merak ediyorum tavsiye edermisin 18 inç dusunuyorum ama lastik çaplarini bilmedigim icin lastikciye soracagim sanirim

Kardeşim ben 5 yıldır kullanıyorum gayet memnunum lastik 225/40/18 bu şekilde değerlere bakacaksın 18 inç düşünüyorsan gayet yakışıklı durur.Yakıt tüketimi 1-2 litre artar replika olmasından dolayı benim öyle oldu, ama değer

Son düzenleme:
vallaha abi 18 inç düşünüyorum yakıt tüketimi artar ama ozaman araba güzel durur bide o var orjinal jant kaç paradır merak ettim ne yalan söyliyim:D

Geri
Üst Alt