Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

jant+lastik+yay

Evet ya gercekten o kadar resim uçmuş:(Serbaya bı sorayım bakalım..
adaşım sende 17 jant 5 lik yaymı vardı araçta ? bende 5 lik yay almayı düşünüyorumda merak edıyorum 17 de nasıl durur.resimleri ayarlarsan bende bi bakayım :eek:key:

18 jant+ 5lik yay var bende et 42 bi kere bile jant sürtme yapmadı. Beylikdüzünde oturuorum buranın heryeri kasis sadece aracım kalabalık olduğunda 2-3 kere altını sürttüm. araçta 2 kişiyken capraz geçmeme bile gerek kalmıyo. Konfor konusunda ister istemez düşme oluyor kişiye göre değişir tabi beni çok rahatsız etmiyo yolda giderken arkadakilere baktığımda zıplamalarını görebiliyorum ama

Benim bildiğim ET değeri düştükçe ofset artıyor ve tekerlek dışarı doğru çıkıyor. Yani senin ET değeri 42 ise tam tersi, dolayısıyla sürtmemesi normal. Atıyorum mesela ET35 normali, ET20 olursa jant+lastik dışarı doğru daha çok çıkıyor. Yanlış biliyor olabilirim, bilen arkadaşlar düzeltsinler.

adaşım sende 17 jant 5 lik yaymı vardı araçta ? bende 5 lik yay almayı düşünüyorumda merak edıyorum 17 de nasıl durur.resimleri ayarlarsan bende bi bakayım :eek:key:
Bende 3,5 yay var adaşim..resimleri yeniden yüklemem gerekiyor..gece koyarım üye otolarına..

Benim bildiğim ET değeri düştü
kçe ofset artıyor ve tekerlek dışarı doğru çıkıyor. Yani senin ET değeri 42 ise tam tersi, dolayısıyla sürtmemesi normal. Atıyorum mesela ET35 normali, ET20 olursa jant+lastik dışarı doğru daha çok çıkıyor. Yanlış biliyor olabilirim, bilen arkadaşlar düzeltsinler.
Aynen öyle oluyor doğru biliyorsun dostum:)

16 larla 5 cm yaykulandım konfor düşmesi çok çok az yaşadım oda normal şimdi 18 jant taktım gene çok çok az konfor kaybı oldu ki bnm 1.6 tdı daha hantal biaraba tmm performans kaybı oldu aman amn korkulcak kadar performans kaybı yaşamadım valla bnmkiler nednse çok ser t viraja girdiysem derinde bi çukur varsa sürtme yapıyo oda okadar önmli deil bence yol tutuşta aldığım keyf hepsini silip atıyo arabaya bi denge geldiğini ve viraj dinlenmemm tavırlarını yakalıyosun çok memnunum tavisye ederm yakıtta 1 lt bile fark etmedi:D

Geri
Üst Alt