Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

jant lastik konusunda yardım..

Konu, 'Jant - Lastik' kısmında scgnbsl tarafından paylaşıldı.

1. scgnbsl

scgnbsl SCW Üyesi

1.140
    423
    83
    artık 18 e geçmenin vakti geldi diye düşünüyorum.bakınmalarım sonucu en çok gönlüme yatan jant ilk olarak r8 spider ikincisi ise bbs ch(klasikte olsa s5 te aklımın bir köşesinde). bu doğrultuda arayış içerisindeyim ve aşağıda linkteki jant lastiği gözüme kestirdim :) vakti olup esenlere yakın olan acaba benim için jant ve lastiğin durumuna bakıp alınabilirliği hakkında yorum yapabilir mi? veya bildiği temiz satılık r8 jantı olan var mı acaba.şimdiden ilgilenen yorum yapan ailemin sevgili üyelerine teşekkür ederim..

Audi üretimi 18 inç Otomobil / Arazi Aracı Jantı 1.000 TL Mağazadan satılık ikinci el - 115552615

2. arthur

arthur SCW Üyesi

4.365
    1.746
    113
    kardeşim jantlar güzel ama benim nacizane fikrim eger üzerine koya biliyasan 0 alman dan yana

Bunu beğendi. scgnbsl bunu beğendi.
  3. RedLine

RedLine SCW Üyesi

4.853
    1.283
    113
    r8 almada ne alıyorsan al. s5den sonra leonların büyük cogunlugunda bu jant var

4. scgnbsl

scgnbsl SCW Üyesi

1.140
    423
    83
    teşekkür ederim ama 0 ın maliyeti şuan için beni aşar o yüzden temiz alınabilir 2. el bakıyorum..

Bunu beğendi. arthur bunu beğendi.
  5. scgnbsl

scgnbsl SCW Üyesi

1.140
    423
    83
    kadirim s5 klaiği hala aklımda ama r8 daha çok hoşuma gidiyor.varsın leonların çoğunda olsun çünkü yakışıyor meret :)

6. serkanreis

serkanreis SCW Üyesi

2.771
    545
    113
    seçkin bence hiç yakışmıyor kardeşim hemde çok ağır vede hantal bir jant mry 80 muratın 1.8 aracında vardı onda bile güç kaybına uğruyordu araç o da sattı 17 ağraları taktı normale döndü bence sıkıntılı bi jant seçeneği olur senin için

7. scgnbsl

scgnbsl SCW Üyesi

1.140
    423
    83
    abi aklımda 3 model var ilki r8 benim hoşuma gidiyor :) ikincisi bbs ch üçüncüsü klasik s5 jantı..şuan r8 e yoğunlaştım ama diğerleri de olabilir.peki senin tavsiyen nedir?

8. arthur

arthur SCW Üyesi

4.365
    1.746
    113
    bu harika bi jant ya

Çöllü ve scgnbsl bunu beğendi.
  9. serkanreis

serkanreis SCW Üyesi

2.771
    545
    113
    kardeşim bence cupra jantdan sonra takılabilecek jant bbs ch tır:eek:key:

10. LeonStyle

LeonStyle SCW Üyesi

2.533
    700
    113
    bbs ch,s5 jant,a5 jant. abi parça olarak her şeyi 2.el olarak alın veya çıkma ama asla ne jantı nede lastiği 2.el almayın lastik çok önemli abi hayatımız söz konusu kaza yapsanız allah korusun sonu üzücü.

Bunu beğendi. scgnbsl bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş