Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

jant lastik konusunda yardım..

scgnbsl

Kayıtlı Üye
artık 18 e geçmenin vakti geldi diye düşünüyorum.bakınmalarım sonucu en çok gönlüme yatan jant ilk olarak r8 spider ikincisi ise bbs ch(klasikte olsa s5 te aklımın bir köşesinde). bu doğrultuda arayış içerisindeyim ve aşağıda linkteki jant lastiği gözüme kestirdim :) vakti olup esenlere yakın olan acaba benim için jant ve lastiğin durumuna bakıp alınabilirliği hakkında yorum yapabilir mi? veya bildiği temiz satılık r8 jantı olan var mı acaba.şimdiden ilgilenen yorum yapan ailemin sevgili üyelerine teşekkür ederim..

Audi üretimi 18 inç Otomobil / Arazi Aracı Jantı 1.000 TL Mağazadan satılık ikinci el - 115552615

kardeşim jantlar güzel ama benim nacizane fikrim eger üzerine koya biliyasan 0 alman dan yana

r8 almada ne alıyorsan al. s5den sonra leonların büyük cogunlugunda bu jant var

seçkin bence hiç yakışmıyor kardeşim hemde çok ağır vede hantal bir jant mry 80 muratın 1.8 aracında vardı onda bile güç kaybına uğruyordu araç o da sattı 17 ağraları taktı normale döndü bence sıkıntılı bi jant seçeneği olur senin için

seçkin bence hiç yakışmıyor kardeşim hemde çok ağır vede hantal bir jant mry 80 muratın 1.8 aracında vardı onda bile güç kaybına uğruyordu araç o da sattı 17 ağraları taktı normale döndü bence sıkıntılı bi jant seçeneği olur senin için

abi aklımda 3 model var ilki r8 benim hoşuma gidiyor :) ikincisi bbs ch üçüncüsü klasik s5 jantı..şuan r8 e yoğunlaştım ama diğerleri de olabilir.peki senin tavsiyen nedir?

18989_4755645021343_288654196_n.jpg

bu harika bi jant ya

abi aklımda 3 model var ilki r8 benim hoşuma gidiyor :) ikincisi bbs ch üçüncüsü klasik s5 jantı..şuan r8 e yoğunlaştım ama diğerleri de olabilir.peki senin tavsiyen nedir?

kardeşim bence cupra jantdan sonra takılabilecek jant bbs ch tır:eek:key:

bbs ch,s5 jant,a5 jant. abi parça olarak her şeyi 2.el olarak alın veya çıkma ama asla ne jantı nede lastiği 2.el almayın lastik çok önemli abi hayatımız söz konusu kaza yapsanız allah korusun sonu üzücü.

Geri
Üst Alt