Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Jant Kumlama Boyama

ULU

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar jantları temizlettirip boyatabileceğim bir tanıdığınız varsa yazarmısınız lütfen, 17" RS6 GUNMETAL jantları çiziklerden ve aşınmalardan kurtarıp piano black yaptırmak istiyorum.

teşekkürler

Arkadaşlar jantları temizlettirip boyatabileceğim bir tanıdığınız varsa yazarmısınız lütfen, 17" RS6 GUNMETAL jantları çiziklerden ve aşınmalardan kurtarıp piano black yaptırmak istiyorum.

teşekkürler
ooo ulu başkan yaşıyormusun yaaa ben boyarım abi sıkıntı yok

Bende düşünüyorum boyatmayı çelik macunla olur gibi ama pek bilgim yok konuyu takipteyim abi:)

ooo ulucan napıon :) bende kumlama boyama yaptırcam hep aklımda sıkıştıramadım hayatıma...kaporta boyası gibi muamele yaptırırsan boyası on numara olur........hayırlısı olsun resimde bekleriz :D

• Beğen
Reaksiyonlar: ULU

teşekkürler
Ulu abi sponsorumuz desen kaplama bu işte uzmannn

Sent from my iPhone using Tapatalk

ooo ulucan napıon :) bende kumlama boyama yaptırcam hep aklımda sıkıştıramadım hayatıma...kaporta boyası gibi muamele yaptırırsan boyası on numara olur........hayırlısı olsun resimde bekleriz :D

abi yeni alana kadar boyatayım bare :D:D çizilmiş ezilmiş yaw güzelim jantlarım, bakanlarda hava nasıl abi, makedonyaya gidicem inşallah hazırlık yapıyoruz :D

Geri
Üst Alt