Jant Kumlama Boyama | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Jant Kumlama Boyama

ULU

V.İ.P Üye
Kayıtlı Üye
Arkadaşlar jantları temizlettirip boyatabileceğim bir tanıdığınız varsa yazarmısınız lütfen, 17" RS6 GUNMETAL jantları çiziklerden ve aşınmalardan kurtarıp piano black yaptırmak istiyorum.

teşekkürler

seckin2001

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar jantları temizlettirip boyatabileceğim bir tanıdığınız varsa yazarmısınız lütfen, 17" RS6 GUNMETAL jantları çiziklerden ve aşınmalardan kurtarıp piano black yaptırmak istiyorum.

teşekkürler
ooo ulu başkan yaşıyormusun yaaa ben boyarım abi sıkıntı yok

kirlisakal

Teknik Koordinatör
ooo ulucan napıon :) bende kumlama boyama yaptırcam hep aklımda sıkıştıramadım hayatıma...kaporta boyası gibi muamele yaptırırsan boyası on numara olur........hayırlısı olsun resimde bekleriz :D

dadaş34

VİP Üye
Administrator

teşekkürler
Ulu abi sponsorumuz desen kaplama bu işte uzmannn

Sent from my iPhone using Tapatalk

ULU

V.İ.P Üye
Kayıtlı Üye
ooo ulucan napıon :) bende kumlama boyama yaptırcam hep aklımda sıkıştıramadım hayatıma...kaporta boyası gibi muamele yaptırırsan boyası on numara olur........hayırlısı olsun resimde bekleriz :D
abi yeni alana kadar boyatayım bare :D:D çizilmiş ezilmiş yaw güzelim jantlarım, bakanlarda hava nasıl abi, makedonyaya gidicem inşallah hazırlık yapıyoruz :D