Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Jant konusunda yardım ?

yagami

Kayıtlı Üye
Herkese merhaba

ibiza 2011 1.4 reference aracıma çelik jant bakıyorum.Malumunuz 5*100 bijon aralığı elimi kolumu bağlamış durumda.2 gün maslak sanayi ve aksaray da araştırma yaptım ve girdiğim her yerde en fazla 5 seçenek çıktı karşıma.Benim sormak istediğim öncelikli bir soru var kullananlara ;

16" jant takmak daha mantıklı gibi ama gönlüm 17" den yana,özellikle merak ettiğim 17" jant aracı çok yorar mı kullananlar varsa yardımlarını bekliyorum.17" yerine 16" mı almalıyım.Zaten 1.4 85hp motorun performansı şu anki mevcut 175 70 14" lastiklerle bile arada motorda baygınlık hissi verir gibi oluyo.

Bu arada baktığım jantlardan bir kaç foto aldım onları da ekliyim ;

17 ile 16 arası çok büyük bir fark yaratmayacaktır merak etmeyin...ben olsam direk 1. jantı takardım

1.jant ı bende çok beğendim.şu an aklımda ki model o.Fiyatı 900 tl

1. jant ya da 3 (CC Jantı ) İkisi de çok iyi duracaktır ;)

1. ve sonuncu güzeller. Ama sonuncuyu daha çok beğendim ben.

Geri
Üst Alt