Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Jant konusunda yardım ?

@silentstorm61

hocam jantların güzel hayırlı olsun.benim merak ettiğim performans açısından ne durumda araba.sorun yok demişsin,performans kaybı pek göze batmıyo anlaşılan.genelde 17" için uzak durun diyolar,beni korkuttular biraz.bir de kaç paraya aldın acaba o jantları ?

ben aracın performansında bir değişiklik hissetmedim, ama yakıtta çok ufaktan biraz artış oldu, rakamsal anlatırsak %5 civarı diyelim çünkü taktırdığım yerde aynısını söylemişti bana, fiyata gelince 1400tl taktırdım lastiklerle beraber ama görüntüsünü çok değiştiriyor arabanın, şiddetle tavsiye ederim...

benide çok korkutmuşlardı, yok çamurluğun içine sürter arabanın çekişi baya düşer vs. vs. ama profesyönel biryere taktırmanı tavsiye ederim...

tek kelimeyle 5 bu tarz jantları bende arıyorum açıkcası

1. jant ve 3. jant ama 1 daha ağır basıyor fikir bizden karar sizden :D

Geri
Üst Alt