Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Jant Konusunda Yardım

Kardeş çok güzel bir seçim olmuş jantların takılmış haliyle foto koyarsan sevinirim birde jantları kaça aldın acaba bilgi verirmisin

Taktırmadan önce kafamda soru işareti olmuştu olurmu olmazmı diye fakat bence yakıştı. Resimleri en kısa zamanda yüklerim.

Bostancı'da tanıdık lastikçim vardı. Benim 205/55/16 lastikleri ve orjinal jantları verdim üzerine 1.150 TL vererek 225/45/17 lastik ve 17 inç bu jantları aldım. Yaklaşık jantlar 750 TL'ye filan geldi.

Taktırmadan önce kafamda soru işareti olmuştu olurmu olmazmı diye fakat bence yakıştı. Resimleri en kısa zamanda yüklerim.

Bostancı'da tanıdık lastikçim vardı. Benim 205/55/16 lastikleri ve orjinal jantları verdim üzerine 1.150 TL vererek 225/45/17 lastik ve 17 inç bu jantları aldım. Yaklaşık jantlar 750 TL'ye filan geldi.
jant lastik toplam 3000tl mi etti?

4-5 tane resim çektim fakat 1 tanesini yükleyebildim kardeş diğer resimlerin kb'si yüksek geliyor, düşürmeme rağmen gene olmadı.

oha nasıl bir sıcak varsa fotoğraf nasıl çıkmış :) gayet yakışmış. güle güle kullanın :)

• Beğen
Reaksiyonlar: Reis
Geri
Üst Alt