Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Jant Konusunda Yardım

Kesinlikle değişmeli. Artık bir çok leonun (fr) 17 jantla satıldığını düşürsek konforun düşceğini pek sanmıyorum.

• Beğen
Reaksiyonlar: Reis
17 jant ve 40 yanak yaysız olmaz yayda takıldığında hailyle konfordan ödün vermiş oalcaksınız

• Beğen
şu konfor dediğiniz şeyi anlamıyorum ben ya...2 sene 18 inch ile dolandım çok da konforluydu yani...korkmayın 18 takın olmadı mecburen 17 ama resminize baktığımda s5 jantı olduğunu bile anlayamadım hiç göstermemis kendini

• Beğen
Jantları değiştirdim arkadaşlar, yorumlarınız için bütün arkadaşlara teşekkür ederim..

Yeni aldığım jant bu arkadaşlar bu sefer oldu galiba...
Jant.jpg

Ekli dosyalar

• Jant.jpg
    Jant.jpg
    21 KB · Görüntüleme: 34
17 kesinlikle dogru tercih ilk alırken benimde aklımı kurcalıyordu çok konfor gidermi nasıl olur diye 17 aldım 225/45/r17 candır :)

resımdekı jantın 17 sını takarsan bence on numara olur benım aracın ustunde fabrıka cıkısı 17 var ama konforla ılgılı sıkıntım yok

• Beğen
Kardeş çok güzel bir seçim olmuş jantların takılmış haliyle foto koyarsan sevinirim birde jantları kaça aldın acaba bilgi verirmisin

17de sıkıntı yasamazsın 18jant 9ofset 235taban 7cm press yay kullanıorum ben şikayet etmiyorum :D

Geri
Üst Alt