Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Jant konusunda fikrinize ihtiyacım var

METEGE

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Leonu aldım alalı onla uğraşacağım diye benim Passat öksüz kaldı resmen. Araç Comfortline yalnız araçta Exclusive bej deri koltuk DSG ve direksiyonda F1 vites var yani biraz highline ayarında anlayacağınız :D şimdi fikir istediğim meesle ne derseniz, aracın jantını değiştireceğim ama tabiki VW ekipman jantı olacak ve ben iki jant arasında kalıyorum fiyatta pek fark yok ve her ikisi de çok yakışıyor araca sizce hangisi

Bu ekipman highline jantı 215/55/16 lastik var zaten aracın üstünde bu jantı alınca lastik masrafım olmayacak tahmini bana maliyeti 800/1000 Tl arası olacak ve konforum hiç değişmeyecek ET değeri aynı 45 kalacak lastik çamurluğun içinde aynı şekilde kalacak

d7wz.jpg

Bu da VW CC nin ekipman 17" jantı. 235/45/17 lastikle takılıyor yol tutuşum bariz artacak fakat konfor bir miktar bozulacak, ET değeri 41 olduğundan ve lastik genişliğinden dolayı çamurluk içi dolu görünecek.bunu da bindiğim CC lerden biliyorum aracı sertleştiriyor içindeki plastik malzeme ses yapıyor torpido kolçak vs gibi :) bunun da bana maliyeti 1500 Tl civarı olacak çıkma lastikle.

jt4n.jpg

Araç derin siyah üst resimdeki ile aynı renk..Acaip kararsız kaldım....... SİZCE HANGİSİ ?

Ekli dosyalar

• d7wz.jpg
    d7wz.jpg
    49.2 KB · Görüntüleme: 20
  • jt4n.jpg
    jt4n.jpg
    38.8 KB · Görüntüleme: 8
Geri
Üst Alt