Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Jant - Kasko..

Konu, 'Teknik Destek' kısmında YCO tarafından paylaşıldı.

1. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    jantlarımı 2.el aldım bilenlerin bildiği gibi ve jantlarımı kaskoya ekletsem mi diyorum gerçi niyetlensem bile elimde bi fatura vs. yok..jantın kırıldığı bi kaza vs. yapsam arabadan ya da benden geriye ne kalır bilemem ama yine de ekletesim var..

ekletmek için naapmam gerekir. ??

2. 007

007 SCW Üyesi

2.619
    85
    48
    Ben ekletirken benden tekbir kağıt parçası bile istemediler...

3. can

can SCW Üyesi

1.360
    2
    38
    yiğit sigortacı tanıdıksa kolayca halledersın şu kadarlık aksesuar falan var dersen poliçene yazarlar.ben tamponu taktırdım hiç fatura falan söylemedım yayları bile kaskoya işlettim

4. HaKo

HaKo Misafir

Faturaya gerek yok, kaskolatmak istediğin tutarı söylemen yeterli, yani jantlarını ister 10 milyara ister 1 milyara kaskolatabilirsin. Tabi ona görede prim artıp azalır..

5. mayham85

mayham85 SCW Üyesi

3.915
    47
    48
    bence taktır nolur nolmaz.

6. aux

aux SCW Üyesi

1.852
    7
    38
    yiğit 3.500 lira tutarli kaskoya işlettir..yillik primin 45-50 lira civarı artar..bir yıl için gözden çıkarılamayacak bir mebla değil...olası bi yamulma çatlama durumunda 4 tane yeni o.z. alirsin..bak 4 tane yeni jant demiyorum:D ömercanın dediği gibi o.z.la tanıştın bi kere bakalım geri dönüşün olcak mi.. once you go black you never go back my dear:D hahaha

7. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    e ben direkt 0 fiyatını söylesem mantıklı o zaman..

çünkü ekletirken en son 1K liralık aksesuara 16Lira mı ne ödedim..
    primler kademe kademe yükseliyo bildiğim kadarıyla..

tolkim i love you baby..
    bugun malum sebepten daha da çok sevdim.. :D

8. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    eklet yawru,hc bellı olmaz ne olcagı,essegı saglam kazıga bagla sen;)

9. fnasif

fnasif SCW Üyesi

5.483
    284
    83
    bu kasko ekletmeyi değişimi araç üzerinde yaptırır yaptırmaz hatta mümkünse hareket bile etmeden yaptırmakda fayda var. her an karşılaşılacak kötü bir süpriz zor anlar yaşatabilir insana.

10. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    o kademeleri öğrendikten sonra lastikleri de içine alacak miktarda ekletirim aksesuarı o zaman.. :D

Sayfayı Paylaş