Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

jant kaplama

Bir de benim çok sevdiğim bir yöntem olan sulu kaplama var. Ancak dayanıklılığı nasıldır sürtmelerde hemen atar mı orasını bilemiyorum. Aklınıza gelecek her türlü malzeme bu yöntemle kaplanıyor. Aslında ben de ayna kapaklarına karbonfiber kaplatmayı düşünüyorum. Oldukça güzel bir işlem. Bir de videosu var buyrun... NOT: Firma ile bağlantım bulunmamaktadır.

kesinlikle çok güzel bir yöntem usta bunuda araştırmışlığım var ama buda biraz tuzlu geldi diye plastidipe yönelmiştim bende.ayrıca buda direk boya gibi kimyasal jantı sürttüğünde buda çizilicek bu yöntemde bildiğim kadarıyla atma sorunu yok ama çizilir yani

• Beğen
Reaksiyonlar: LKTN
kaplama bu şekilde hocam başka başlıkta fotoğrafları paylaştımda burda soran arkadaşlar görmemişse bu şekilde duruyo kaplanın

Ekli dosyalar

• IMG-20161125-WA0004.jpg
    IMG-20161125-WA0004.jpg
    95.2 KB · Görüntüleme: 32
Geri
Üst Alt