Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Jant Kapağı yardım!

b.arat

Forumdan Uzaklaştırıldı
Geçen hafta içi köy yoluna girdik. Her taraf çamur, çukur. Gidişte sağ ön jant kapağı kayboldu maalesef. Kışlık lastik taktırırken elemanda plastik kelepçe yoktu diye sabitleyememiştik. Biraz da gevşekti fırlamış yerinden belli ki. Dönüşte çok baktım da çarpmadı gözüme. Bu durumda tümünü yenilemek lazım durumdan istifade. Yaşadığım yerde,Van'da, düzgün bir şey bulmam imkansız açıkçası. Nette baktım ama seat logolo işe yarar bir şey bulamadım. Şöyle uzaktan bakınca çelik jantı anımsatan, fiyatı hesaplı (Eşim de kullanıyor aracı ve jant kapakları sürekli kaldırıma temas halinde olduğundan belli aralıklarla değiştirmek gerekiyor:) ) 16" jant kapağı önerisi ve alışveriş yardımı bekliyorum. Tanıdıkta ya da parçacılarımızda varsa ücreti havale ederim o da kargoya verir. Teşekkürler şimdiden.

Hımmm... Demek ki jant kapağı bulmakta bir hayli zorluk çekeceğim:(

yarın sanayi ye gidecem bi bakarım
zaten logoyu yapıştırma yapıyorlar

ya kusura bakma kardeşim.
bi kar yağdı ankaraya hayat felç oldu.
gidip bakamadık sen kapağa.
yazlık lastik olunca anca bugün binebildim arabaya

ya kusura bakma kardeşim.
bi kar yağdı ankaraya hayat felç oldu.
gidip bakamadık sen kapağa.
yazlık lastik olunca anca bugün binebildim arabaya

Canın sağ olsun üstadım. Sorunu hallettik zaten. Bu forumun duyarlılığına bayılıyorum valla:eek:

bu konuyu ben gözden kaçırmışım biraz geç kalmışız anlaşılan
ancak yolum düştüğünde orjınalını sorar bir fiyat alırım sizin için

Geri
Üst Alt