Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Jant Dusunuyorum.

LeonStyle

Kayıtlı Üye
Merhaba abilerim, Leon'umdaki 16 inch jantlarıma alıcı çıktı ona satabilirsem yeni jant lastik alacağım. Jant olarak 17 inch düsünüyorum 18 alırsam hem sürtme yapar hemde benzın cok gider ailecek kiloluyuz arabaya bındıgımızde çöküyor araba. :) O yüzden 17 istiyorum. Aklımda Audi A5 Jant var forumdan bir abimizin aracında 17 inc oldugunu gördüm ve bana göre çok kücük gelmedi güzel duruyordu. Şimdi A5 jantı dusunuyorumda kucuk duracak dıye sıkıntı yapıyorum kucuk durmasın istiyorum. Güzel dursun istiyorum A5 Şart değil tabi ama piyasada rahat bulunan fiyatı güzel olan Leonuma yakısacak bir jant varsa söylerseniz çok sevinirim abilerim önerilerinizi bekliyorum.

agra ,boavista, orjinal fr jantı, a5 jantı 18 dekı gıbı kendını gostermıyor ama genede basarılı olur.yaza dogru bende yapıcam hasancım jant lastık hayırlısı olsun

Cok saol abi, ya a5 cok guzel duruyor leonda abi insallah kötü durmaz. Belki önümüzdeki hafta jant lastıgı verip adam gibi a5 leri takarım diyorum . :)

fiyat aralığı nedir hasan sahibinden bulabilirsin bulduklarını paylaş fikir verelim

abi a5 dusunmekteyim fiyat olarak 600-950 Arası bırseyler dusunuyorum fıyat olarakda a5 uygun.

Geri
Üst Alt