Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Jant Dusunuyorum.

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında LeonStyle tarafından paylaşıldı.

1. LeonStyle

LeonStyle SCW Üyesi

2.533
    700
    113
    Merhaba abilerim, Leon'umdaki 16 inch jantlarıma alıcı çıktı ona satabilirsem yeni jant lastik alacağım. Jant olarak 17 inch düsünüyorum 18 alırsam hem sürtme yapar hemde benzın cok gider ailecek kiloluyuz arabaya bındıgımızde çöküyor araba. :) O yüzden 17 istiyorum. Aklımda Audi A5 Jant var forumdan bir abimizin aracında 17 inc oldugunu gördüm ve bana göre çok kücük gelmedi güzel duruyordu. Şimdi A5 jantı dusunuyorumda kucuk duracak dıye sıkıntı yapıyorum kucuk durmasın istiyorum. Güzel dursun istiyorum A5 Şart değil tabi ama piyasada rahat bulunan fiyatı güzel olan Leonuma yakısacak bir jant varsa söylerseniz çok sevinirim abilerim önerilerinizi bekliyorum.

2. ONUR AKÇA

ONUR AKÇA SCW Üyesi

573
    363
    63
    agra ,boavista, orjinal fr jantı, a5 jantı 18 dekı gıbı kendını gostermıyor ama genede basarılı olur.yaza dogru bende yapıcam hasancım jant lastık hayırlısı olsun

Bunu beğendi. Çöllü bunu beğendi.
  3. LeonStyle

LeonStyle SCW Üyesi

2.533
    700
    113
    Cok saol abi, ya a5 cok guzel duruyor leonda abi insallah kötü durmaz. Belki önümüzdeki hafta jant lastıgı verip adam gibi a5 leri takarım diyorum . :)

4. cuprali

cuprali SCW Üyesi

2.467
    1.712
    113
    fiyat aralığı nedir hasan sahibinden bulabilirsin bulduklarını paylaş fikir verelim

5. LeonStyle

LeonStyle SCW Üyesi

2.533
    700
    113
    abi a5 dusunmekteyim fiyat olarak 600-950 Arası bırseyler dusunuyorum fıyat olarakda a5 uygun.

6. cuprali

cuprali SCW Üyesi

2.467
    1.712
    113
    jant lastik takımmı alıcaksınız

7. LeonStyle

LeonStyle SCW Üyesi

2.533
    700
    113
    Sıfır Lastik Sıfır Jant, Jant ve Uygun lastik. Ya 17 jant olsun diyorum abı lastik aramıyorum uygun lastik buldum sıkıntım jantda.

8. cuprali

cuprali SCW Üyesi

2.467
    1.712
    113

Sayfayı Paylaş