Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Jant Değişimi Garantiyi Etkiler mi?

mustafacil

Kayıtlı Üye
Herkese merhaba. 2017 model bir seat ibiza'ya sahibim. Jantları değiştirmek istiyorum. Yetkili servis dışında yaptırdığım jant değişimi garantiyi bozar mı? Jantlar orjinal boyutlarda olacak. Boyutlarını değiştirmeyeceğim. İyi akşamlar.

Boyut ve genişlik değişmezse garanti bozulmaz.

Bugün servise gittim. İki tane seat servisi gezdim. İsmail Bey'in dediği gibi yürüyen aksamın garantisinin bozulacağını söylediler.

Aynen hocam garanti dışı kalıyo bende led ampul siparişi verdim elektrik aksamı garanti dışı kalacağı için takmadım. Hala düşünce aşamasındayım. 2017 seat ibiza aldım bende yeni kasa olduğu için hata vs çıkabilir diye elleyemiyorum. Size tavsiyem sizde suanlık değişiklik yapmayın

Evet haklısınız. Ben de vazgeçtim zaten. Herhangi bir değişiklik yapmayacağım.

2017 ibizanın orjinal jant lastiklerini çıkarıp aynı boyutlarda jant lastik aldım kışlık için.şu an onlar takılı 1 yıl bakımına giderken orjinalleri taksam sorun olur mu ? farklı jant kullandığım anlaşılır mı ?

2017 ibizanın orjinal jant lastiklerini çıkarıp aynı boyutlarda jant lastik aldım kışlık için.şu an onlar takılı 1 yıl bakımına giderken orjinalleri taksam sorun olur mu ? farklı jant kullandığım anlaşılır mı ?
Oturupta o kadar incelemezler heralde ama belli de olmaz

Yürüyen aksamda problem olursa sorun çıkartırlar. Zaten garantiye sokmamak için ellerinden geleni yapıyorlar.

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
Geri
Üst Alt