Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Jant değişikliği?

bunlar replıka oldugu ıcın degerler degısık olabılır ahmet,dedıgın gıbı Csl lerın orjınallerınde on 8,5 arkalar 9,5 hatta arkalar 260 taban,muhtemel Replıkalarda farklıdır
Yok bende replicalarda sordum ön 8.5 arka 9.5tu 255ten aşşağısı kurtarmaz senin aracada gitmez hiç bulaşma dedi adam moralimide bozdu:)

Bir arkadaşıma yine 8.5ön 9.5 arka 18" jant almıştık bmw 1 serisine 255 lastikle arkada kimse oturmasa bile garç garç sürterek gidiyordu:)

sürtmeyi geçtim =) her türlü çaresi bulunur çamurluğa sürtmedikten sonra...
bu arada 5*112 csl'ler hepsi aynı offset sanırım bmw gibi ön arka farklı ofset değiller...aslında öyle olsa daha da güzel =)
o.z. lara kıyamıyorum...önümüzdeki haftasonu şu marşpiyeli bir boyayayım...ardından jant işine bakacağım...ama o.z'lar + mat siyah marşpiyeller çok güzel durdu photoshop ile..

Valla dediğin gibi ön arka aynı 5x112 csl varsa bende bbs ch almaktan vazgeçerim:D

erhan oha diorum 175 çok iyiymiş:D
yok ama dar lastik olayına oldum olası kılım...abeci tuning..

Ahmet ilk sayfada verdiğim linklerdeki adamı ara istersen detayını öğren..bbs ch'den çok daha marjinal bir alternatif çünkü...

erhan oha diorum 175 çok iyiymiş:D
yok ama dar lastik olayına oldum olası kılım...abeci tuning..

Ahmet ilk sayfada verdiğim linklerdeki adamı ara istersen detayını öğren..bbs ch'den çok daha marjinal bir alternatif çünkü...

Aynen yarın bi arıyıp sorucam şu csl leri gerçi banada uzaklar adam oluyo dese görmeden etmeden kargoyla jantta almam ben:)
Evet ch den daha hoş geliyor gözüme leonda da hiç bulamadım csl örneği bulan varsa koyabilir mi bir zahmet:)

Aynen yarın bi arıyıp sorucam şu csl leri gerçi banada uzaklar adam oluyo dese görmeden etmeden kargoyla jantta almam ben:)
Evet ch den daha hoş geliyor gözüme leonda da hiç bulamadım csl örneği bulan varsa koyabilir mi bir zahmet:)

henüz hiç yok..
merak etme 1-2 aya etraf siyah marşpiyelli csl jantlı leonla dolar.. :eek:

henüz hiç yok..
merak etme 1-2 aya etraf siyah marşpiyelli csl jantlı leonla dolar.. :eek:
BBS CH de öyleydi ilk başlarda sonradan aldı başını gitti:D benim diğer tercihimde rs6 göbeğe doğru çok güzel bir iç kavisi var jantın ama tam kendini göstermesi için 19" lazım onada a5 jantıda çok güzel gidiyor leona ama biraz basit kaçıyor artık sanki

Bu eklediğim iyi bir markanın ürünü aynı csl gibi.

Bide bulup ekliyeceğim leon avr o direk csl replika.

4571291582_1c4cb7dac8_z.jpg

4571289400_300d650959_z.jpg

4570653817_1c8134501d_z.jpg

4571289862_dca7d32c99_z.jpg

Ben çok beğendim ya hyper silver la çok daha belli eder kendini

Geri
Üst Alt