Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Jant değişikliği?

aux

Kayıtlı Üye
Herkese selamlar;
aracımı satılığa çıkardım biliyorsunuz ama değişiklik yapmadan da duramıyorum :eek:
aklımda o.z. larımı mat fümeden , parlak gunmetal rengine boyatmak var, ya da
şu renk gibi;
Wheels_Connoisseur.jpg

bmw CSL jantıyla değiştirmek var;
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...rcedes-audi-seat-vw-janti-csl-42646292/detay?
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...sl-5x112-sadece-e-r-b-jant-ta-43317990/detay/

ya da audi rs5 jantı olabilir;
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...x112-18-inc-mukemmel-bir-jant-35250125/detay?

ya da BBS CH; (bütün leonlarda olmaya başladığı için çok sıcak bakmıyorum CH'ye)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...hyper-silver-41057797/detay?keyword=audi jant

o.z.ların avantajı hafif olması tabi ki, parlak gunmetal rengiyle güzel olacağını düşünüyorum.
ancak jant değişikliğine gidersem de araçta yine bir değişiklik olacağı için aracımı satmadığım süre içinde beni biraz da aracıma bağlar diye düşünüyorum.tabi bu gösterdiğim jantların hepsi replika ve ağır oldukları için artan yakıt tüketimi ne kadar mutlu eder orası meçhul:confused:

BBS CH BBS LM ikiside beni mutlu ederdi birde oz un yeni çıkardığı çok kollu göbeği içeride modeli harika ama sen boyat gitsin :) yada koy satılığa alan olmazsa boyat...:eek:key:

volkan bence orjinal oz ların varken replicaya geçme derim

bence ne boyamaya nede değiştirmeye hiç gerek yok zaten değiştiriceksin aracını koy o parayı kenara yeni arabana bütçe yarat:eek:key:

Öncelikle maşallah aracına , eğer yanlış hatırlamıyorsam 1-2 hafta önce VeliEfendi yolunda gördüm , ama jantları göremedim:)

Eğer ilk resimdeki jantlarsa bence güzel, ha illa değişiklik yapıcam diyosanda önce CH derim,ha çok oldu diyosan RS5'de güzel jant bence..:):eek:key:

@leonrider : abi ya değiştiricem ya da boyatıcam orası kesin...şu yağmur çamur bir geçsin değiştirmezsem direk boyatacağım.

@aybars: o.z.ların kolları ince olduğu için kendini gösteremiyor , yan çapraz profilden o.z.lar çok iyi duruyor ama tam yandan cılız duruyor.

@mfb: yok onu yapamıyorum =) çok denedim olmuyo,mutlaka bir değişiklik yapmam gerekiyor:D hatta bu ay çok ufak bir değişiklik daha gelecek =)

@jackie: sağol emre , senin aracında çok güzel ilerliyor tam tadında dokunuşlarla, aracım şu anda bu halde ;
jantlar o.z. ultraleggera 18"
5847.jpg

ch çok var yau piyasada ve orjinali hiç olmadığı için,taktığım anda çakma görüntüsü oluşturmuş oluyor..

@leonrider : abi ya değiştiricem ya da boyatıcam orası kesin...şu yağmur çamur bir geçsin değiştirmezsem direk boyatacağım.

@aybars: o.z.ların kolları ince olduğu için kendini gösteremiyor , yan çapraz profilden o.z.lar çok iyi duruyor ama tam yandan cılız duruyor.

@mfb: yok onu yapamıyorum =) çok denedim olmuyo,mutlaka bir değişiklik yapmam gerekiyor:D hatta bu ay çok ufak bir değişiklik daha gelecek =)

@jackie: sağol emre , senin aracında çok güzel ilerliyor tam tadında dokunuşlarla, aracım şu anda bu halde ;
jantlar o.z. ultraleggera 18"
5847.jpg

ch çok var yau piyasada ve orjinali hiç olmadığı için,taktığım anda çakma görüntüsü oluşturmuş oluyor..

Bu jant ı boyatacak olsam beyaz yapardım çok mu iddalı olur bilmem ama bu janta beyaz harika durur gibi geliyo....

Maşallah maşallah, O zaman seninkinin aynısının siyahını gördüm ben :)
Görüşlerin için de tekrardan teşekkür ederim:)

CH konusunda haklı olabilirsin, ama dediğim gibi RS5 de güzel jant :) Ama şöylede birşey var ki şu anki jantlarında çok değerli :eek:key:

volkan eğer jantları değiştirip satıcaksan ben talip olabilirim :D ama benim arabama uydurulabilirmi gerçi bilmiyorum "5*108":confused:

Volkan eger ıllakı degıstırcem dersen Rs5 jantını takan arkadasım da var onun da farklılıgı kalmadı :) benım gonlum Csl jantında kesınlıkle cok ıyı olur,ama su da var dun senın jantların lastıksız halını b elıme alıp kaldırdım omerle ugradıgımız b dukkanda adam 6 kılo dedı b yoklım goruruz 6 kıloyu dıye ıcımden gecırdım cıdden 6 kılo var yok arası jant:) Sımdı o kadar hafıf jantı sokup replıka takarsan aklında gorunusten baska bsey olmaması lazım,yakıt tuketımı mutlak artar yoksa

Geri
Üst Alt