Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Jant boyası nasıl çıkar?

erhane

Kayıtlı Üye
Selamlar,

Aracımın benden önceki sahibi çelik jantları siyaha boyatmış ama ne ile boyanmış bilmiyorum. Yıkamacıda tazyikli suda birazı çıktı, ben de komple çıkartmak istiyorum. Nasıl yapılabilir bu? Ne ile kaplandığını nasıl anlarım?

Fotoğraf çekip paylaşacağım daha sonra.

Yıkamada çıktıysa boya çok kaliteli değilmiş üzerine bir beze az tiner dök ve kenarında bir yere sür göze çarpmayacak şekilde sprey boya ise hemen çıkar toz baya ise birşey olmaz bir jant boyası yapan yada toz boya yapan birisine yaptıra bilirsin hem şık durur hemde sürtmediğin sürece birşey olmaz

kurye ile elden teslime verildi

Resimleri ekledim. Kapalı otoparkta olduğundan ışık dengesiz biraz :( aslında siyah güzel gibi de ama ne yapsam bilemedim.

Ekli dosyalar

• WP_20150630_12_22_32_Pro.jpg
    WP_20150630_12_22_32_Pro.jpg
    839.7 KB · Görüntüleme: 37
  • WP_20150630_12_24_32_Pro.jpg
    WP_20150630_12_24_32_Pro.jpg
    597.9 KB · Görüntüleme: 34
  • WP_20150630_12_24_43_Pro.jpg
    WP_20150630_12_24_43_Pro.jpg
    616.3 KB · Görüntüleme: 33
Geçmiş olsun.
Siyah güzel duruyor. Ama basınçlı suda çıkması kötü olmuş. Bence siz uğraşmayın bu işi yapan usta ellere bırakın gerek yok derseniz tiner sizin işi görür.

Siz jant boyama yapan bir usta bulup yine siyaha boyatın

kurye ile elden teslime verildi

Teşekkür ederim arkadaşlar, bir göstereyim o halde.

siyahta ben pek yakıtıramıyorum ama zevk meselesi. sprey boya atmış gibi duruyor.

Sökmeyle uğraşmaya değmez bence hepsini sökebilsen bile orjinal durmaz saçma sapan durur güzel bi boyacı bulup zımparalatıp yeniden istediğin renge boyatman lazım.

Geri
Üst Alt