Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Jant boyama

Asder

Kayıtlı Üye
Merhaba ibiza 2015 ecotsi 14 inç jantlarımı siyah renge boyatmak istiyorum fakat forumlarda ve etrafımda araştığın bilgiye göre bir zaman sonra soyulma dökülme sonucu eski jant rengi ortaya çıkıyormuş ben profesyonel bir işlem yaptırmak istiyorum siyaha boyattıktan sonra eski rengine bir daha geri dönüş olmamalı :) bunun için fırın boyama varmış ama ne kadar sağlıklı olur bilmiyorum. Önerebileceğiniz bir yer veya fikirlerinizi rica ederim

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

merhaba sanırım haramidere sanayi sitesinde yapan bi yer var ama inan isim vs hatırlamıyorum ama grmüştüm toz boya yapıp fırınlama yapıyorlar

Prof.şekilde yapılır elbette bunun içinde önce kumlama şart,Tanesi 500 civarına gelebilir

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
Evet çok güzel durmuş fakat kumlama yapılmadan veya fırın boya yapılmadan sağlıklı olmuyor kuzenimde leonuna yaptı ilk bir ay süperdi sonra dökülmeye başladı

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Merhabalar

Yüksek değerli zımpara ile zımpara yapıp sonrasında boyama ve cila işlemi yaparsaniz dökülme olmuyor

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

dökülmese bile park ederken sürttüğünüz anda alt tarafı tekrar gümüş olarak görünür olacaktır. Onu da hesaba katın derim.

Geri
Üst Alt