Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Jant Boyama, makyajlı kasa leon 16'' orjinal jantlar

mete

Kayıtlı Üye
Makyajlı beyaz leon un 16'' orjinal jantlarını boyatmayı düşünüyorum, renk olarakta siyah veya füme düşünüyorum
daha önce boyatan ya da fikri olan varsa fikirlerini almak isterim.

boyatmış bir aracın ilanı vardı nette...
pek beğenmemiştim..fümeye boyatmıştı 7 kollu tsi jantını...
ama siyaha göre füme daha iyi olur kanısındayım..

pek güzel olucağını sanmıyorum..

parlak siyah iyi olur diye düşünüyorum tabi lastikler hep parlak olursa

yine siz bilirsiniz ama kendi rengiyle daha güzel durur bence..

ben çok düşünmüm bunu 16" komple zımpara yaptırarak siyaha boyatmayı.. Maliyeti 150 TL. arkadaşlar iyi olmaz felan diyince bende vazgeçmiştim yoksa aklımda vardı bu proje.. eğer yaparsan muhakkak görmek isteriz resimleri :)

bende faruk abinin eski aracındaki rengi düşünmüştüm :) bende merakla izliyorum konuyu :)

ben çok düşünmüm bunu 16" komple zımpara yaptırarak siyaha boyatmayı.. Maliyeti 150 TL. arkadaşlar iyi olmaz felan diyince bende vazgeçmiştim yoksa aklımda vardı bu proje.. eğer yaparsan muhakkak görmek isteriz resimleri :)

nerde bu fayata yapiliyo ozelden msj atarsan sevinirim bnm bulabildigim en az 300 dendi yakinda boyle bir isim olcak ondan soruyorum tesekkurler

Geri
Üst Alt