Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Jant Boyama, makyajlı kasa leon 16'' orjinal jantlar

jantların durumuna göre ortalama bir buçuk gün sürüyor.

dostum benim jantımın biri hasarlı tadilat görmüş kaynak izleri var diğerleride çizik içinde sence bana uyarmı? yani ne kaybederimki :)

Tabiki yapılan işçiliği bilmiyorum ama jantın boyası kısa sürede sararabilir, balata tozu işleyebilir.
Kışlık jantlarımı kendim zımparalayıp boyadım, ilk halinden eser yok şimdi :)

Valla yine de fiyatınız çok uygunmuş.

iş yeri kendimin sürümden kazanıyorum sararma solma olmaz ben devamlı boyuyorum jantlar geldiginde önce zımpara sonra macun sonra astar sonra tekrar zımpara sonra yoklama macun ondan sonra boya artı vernik böyle devam ediyor.

iş yeri kendimin sürümden kazanıyorum sararma solma olmaz ben devamlı boyuyorum jantlar geldiginde önce zımpara sonra macun sonra astar sonra tekrar zımpara sonra yoklama macun ondan sonra boya artı vernik böyle devam ediyor.

Fiyatlarınız gerçekten çok iyiymiş bahsettiğiniz işlemler için. İstanbul'lu arkadaşlar bundan sonra sık sık uğrar artık size :)

Fiyatlarınız gerçekten çok iyiymiş bahsettiğiniz işlemler için. İstanbul'lu arkadaşlar bundan sonra sık sık uğrar artık size :)[/QU sadece jant değil ayna kapakları torpido konsul boyasıda yapıyoruz işleri olan arkadaşları her zaman beklerim saygılar.

Fiyatlarınız gerçekten çok iyiymiş bahsettiğiniz işlemler için. İstanbul'lu arkadaşlar bundan sonra sık sık uğrar artık size :)

sadece istanbul deil emin ol en kısa zamanda uğrayacağım... ama renk olarak çok kararsızım sizce ne olmalı?.. araç metalik bej...

ınanılmaz uygunmuş,fırınlanmadan atma yapmıyomu pekı?

Geri
Üst Alt