Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Jant arıyorum...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mehmet sen anlaşıldı özel mesajlarına bakmayacaksın. Cam fitilin geldi buradan bilgi vereyim bari :)

bu jantlar sarı renk ve marka advan racıng modelı aklıma gelmıyor turkıyeye getırıyorlar 3500 dolar fıyatı var 18'' ıcın bır ara ben arastırmıstım benım arac ıcın

---------- Post added at 22:33 ---------- Previous post was at 21:23 ----------

aynı jantlar 4rd4 nıcklı uyenın aracının uzerınde var

bende aradanın jantlara bak dıcektım.sana benım jantları satalım.

tft_407-2.jpg

Arkadaşlar galiba TFT 407-2 alacağım sizce TFT jantlar nasıl kullanan arkadaşlar görüşlerini bildirebilirler mi? Bu marka için ??

tft_407-2.jpg

Arkadaşlar galiba TFT 407-2 alacağım sizce TFT jantlar nasıl kullanan arkadaşlar görüşlerini bildirebilirler mi? Bu marka için ??

TFT kullanan arkadaşlarımdan bi şikayet duymadım fakat jantta ağırlık önemli ona da dikkat edersen orjinalden bile daha atak olabilir aracın çünkü orjinal jantlar bile daha ağır oluyo mesela benim kullandığım TenzoR jantlar 8 küsür kiloydu ve 18*8 di fakat şuan kullandığım sportuplar 11kilo üzeri deniyo...

Gayet şık bir jant ama serhat abim ağırlık konusunda önemli seyler söyledi kulak arkası etme :)

18" enkei rp03 düşünürmüsün..! arabayı sattım elimde kaldı :) sadece 8 kilo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt