Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

jant agırlıgı?

E_G_E

Kayıtlı Üye
Arkadaslar ya 2010 model 16 inç leon orjinal jantları kac kilo acaba bilen var mı?? Cunku yakın zaman ıcınde jantlarımı degısıtırıcem daha hafıf bırsey almak ıcın soruyorum sımdıden tesekkurler yorumlar ıcın :)

11 kg diye hatırlıyorum ben ama yanlışım da olabilir.

Ultraleggera piyasadaki en hafif jant zaten. Leona da yakışıyor en mantıklı tercihlerden birisidir ;)

Ben cuma günü tartacağım orjinal jantı , 18"+lastik le ne kadar fark var yazcm siteye :)

ege gozunu seveyim takilma bu seylere altinda 200 tork war napican sen agirli :)

ege gozunu seveyim takilma bu seylere altinda 200 tork war napican sen agirli :)

+1. 1.4TSI'da jantın 1-2 kg fazla ağırlığı çok büyük etki yaratacağını sanmıyorum. Ultraleggera olunca biraz daha az yakar çok hafif de serileşir.

Ultraleggera piyasadaki en hafif jant zaten. Leona da yakışıyor en mantıklı tercihlerden birisidir ;)

aynen kesınlıle katılıyorum yanı cok arastırdım en mantılısı ultraleggera diye dusunuyorum tabı sızınde fıkırlerınıze acıgım :)

Cenk abi haklısın da ne bılıyım sımdı orjinal jantlarla 230 goruyo aracım zaten 18 lik jant takıcam top speed dusucek barı agırlıkla daha da dezavantaj bınmesını ıstemıyorum aracın ustune :)

Geri
Üst Alt