Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

jant agırlıgı?

+1. 1.4TSI'da jantın 1-2 kg fazla ağırlığı çok büyük etki yaratacağını sanmıyorum. Ultraleggera olunca biraz daha az yakar çok hafif de serileşir.

Murat kesınlıkle haklısın zaten jant sonrasın da chip de gelıcek guzel bırseyler cıkıcak ortaya inş :)

18'' ultraleggera karaborsa olmuş mübarek .. uygun fiyata bulursan haber ver :D

aynen kesınlıle katılıyorum yanı cok arastırdım en mantılısı ultraleggera diye dusunuyorum tabı sızınde fıkırlerınıze acıgım :)

Leon'a OZ yerine BBS daha iyi olur. Volkan abi'nin sattığı BBS CK'ları tavsiye ederim, Ultraleggera bana göre biraz daha basit tutuyor aracı. Tabi bu benim fikrim. Hangi jantı tavsiye edersin dersen, BBS CK'ları hiç düşünmeden al derim yani :) Ben alıcaktım sorunlar olunca BBS Seat Sport jant siparişi verdim onları bekliyorum. Son karar senin tabii ;)

wolki seninki sport up tu ve 11 olabilir ama eski aracımın 16" jantları 13 kg.

Leon'a OZ yerine BBS daha iyi olur. Volkan abi'nin sattığı BBS CK'ları tavsiye ederim, Ultraleggera bana göre biraz daha basit tutuyor aracı. Tabi bu benim fikrim. Hangi jantı tavsiye edersin dersen, BBS CK'ları hiç düşünmeden al derim yani :) Ben alıcaktım sorunlar olunca BBS Seat Sport jant siparişi verdim onları bekliyorum. Son karar senin tabii ;)

Murat bende tam aksıne Ultraleggera yı daha cok yakıstırıyorum ama BBS Ch lar da aklımda olucak :)

Bir ara 18 RPF01 vardı satılık oda çok hafiftir sahibinden de satılıyodu hala duruyodur sanırım orjinal jantlarınız 10kilonun üstünde bende 11küsür biliyorum....

Bir ara 18 RPF01 vardı satılık oda çok hafiftir sahibinden de satılıyodu hala duruyodur sanırım orjinal jantlarınız 10kilonun üstünde bende 11küsür biliyorum....

Onada bakarım Serhat abi tesekkur ederım ılgın için :)

Geri
Üst Alt