Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Jant Şeridi

toplam 8 metre yani jant başına 2 metre düşüyor bu da ortalama 19" e kadar sorunsuz kullanıma uygunluk sağlayacaktır. kendi aracımda 18" lerde sorunsuz kullanıyorum malzeme dahi arttı. nacizane tavsiyem ürün 3m bantla yapışıyor janta. montaj esnasında mutlaka ısıtın.
[doublepost=1454786956,1454786037][/doublepost]kendi aracımdan örnek. kalan malzemelerle araç içinde dahi kullanım alanı oluşturabilirsin. .

dmts.jpg dmts2.jpg dmts3.jpg

Gayet güzel ve başarılı olmuş eline sağlık kardeşim. Ama şimdi aklımdaki soru tam olarak şu araçta normal 16 orjinal jant var senin jantların ofsetli olduğu için şeridi kullanmışın düz orjinal jantada olur mu acaba aklımdaki tek soru bu şuan :)

Gayet güzel ve başarılı olmuş eline sağlık kardeşim. Ama şimdi aklımdaki soru tam olarak şu araçta normal 16 orjinal jant var senin jantların ofsetli olduğu için şeridi kullanmışın düz orjinal jantada olur mu acaba aklımdaki tek soru bu şuan :)

gönderdiğim linkteki ürün tam olarak incelenmemiş, ilandaki resimlere göz attığında ürün jant ile lastik arasına girecek şekilde yapıştırılıyor. yani jantın markası modeli şekli ofseti farketmiyor. .

toplam 8 metre yani jant başına 2 metre düşüyor bu da ortalama 19" e kadar sorunsuz kullanıma uygunluk sağlayacaktır. kendi aracımda 18" lerde sorunsuz kullanıyorum malzeme dahi arttı. nacizane tavsiyem ürün 3m bantla yapışıyor janta. montaj esnasında mutlaka ısıtın.
[doublepost=1454786956,1454786037][/doublepost]kendi aracımdan örnek. kalan malzemelerle araç içinde dahi kullanım alanı oluşturabilirsin. .

Ekli dosyayı görüntüle 11065 Ekli dosyayı görüntüle 11066 Ekli dosyayı görüntüle 11067
harun kardeş öncellikle aracına kocaman bi MAŞALLAH ..yahu bu aracı hiç beğenmiyordum ben ama sizinkine hasta oldum bi arac bu kadar güzel modifiye edilebilir ellerinize kesenize sağlık..acaba koltuk kılıfları farklı renk düşünülebilirmiydi _? ama geri kalan herseyı cok başarılı buldum maşallah rabbım kaza beladan uzak tutsun..

Jant ile lastik arasına giren malzeme yağmura çamura direk maruz kaldığında ne derece dayanıklı kalıyor? Beyaz toledoya bayıldım masallah nazar değmesin. Bunu bi fırsat bulup uygulasam bende aracıma keşke

• Beğen
Reaksiyonlar: dmts
Maşallah çok aseletli olmuş :)

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Reaksiyonlar: dmts
Geri
Üst Alt