Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Jant İçin Fikir

282135676 Bunu verelim :)

o çok para :D
[doublepost=1458202932,1458202621][/doublepost]@Samet Balcik kanka sen o zaman akşam ana foto atarsın nasıl olsa numaram var bakayım

@aslankral15 replika olayını hiç anlamıyorum desem sana :)

@ULU valla başkan öyle yapıcam artık ama tabi fikirler almak her zaman önemlidir :)

@dermentzi_fr dostum jant harika ama 18 olduğundan biraz sıkıntı.. benim yaşadığım yerde pek gitmez bu jant lafı sözü çok olur nazara geliriz :)

@Araz vossen de güzel marka, onlara da bakıyorum.. hafta sonu Ankara da ki buluşmaya bekleriz...

Al tabii 1o numara :D
üyelerimiz kısmından sizi tanısaydık önce..forum kurallarını lütfen okuyunuz ... akreplik yapmayın lütfen :)
[doublepost=1458208538,1458208298][/doublepost]ah arda ahhh beni ne zmn dinleyeceksin alacağın iki jant var ya ferrari jantı yada fr titanyum paketteki jantı alacaksınnn..

üyelerimiz kısmından sizi tanısaydık önce..forum kurallarını lütfen okuyunuz ... akreplik yapmayın lütfen :)
[doublepost=1458208538,1458208298][/doublepost]ah arda ahhh beni ne zmn dinleyeceksin alacağın iki jant var ya ferrari jantı yada fr titanyum paketteki jantı alacaksınnn..

o mesuta söyle kendini tanıtsın :D

kanka bilmiyorum ya daha karar veremedim de ben almam ferari jantı falan o ne öyle abeci gibi :D

Durban da guzel durur aracinda onada bi bak derim

16LJA51

Geri
Üst Alt