Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

jantımı taktım

mehmetelt

Kayıtlı Üye
arkadaşlar satmayı düşündüğüm 15" jantı bugün bir elime aldımki inanamadım. lastiksiz olarak sanki titanyum gibi hafif bir jantmış. hemen yanımda 14" sac jant vardı ve aralarında inanılmaz bir ağırlık farkı var. benimkiler gerçekten çok hafif. bende gözümü kararttım ve taktım. görüntü olarak tabiki bişeye benzemedi ama arabamın üst viteslerdeki hızlanması bariz şekilde iyileşti. hava karardığı için tek foto çektim

hafif.jpg

---------- Post added at 20:42 ---------- Previous post was at 20:22 ----------

hayret yorum gelmedi hiç :D

Ben 18" jantlarımı taktım 2 gün önce arabada ciddi bir sekilde cekişte problem yaşıyorum.. Nedendir acaba? Jant orjinalindende hafif olmasına rağmen?

mehmet boya siyaha tak gitsin abi hafifmişte madem ne uğraşıyosun ya:D

jantın hafif olması çok önemli ama lastiklerinin taban kalınlığıda çok önemli taban kalınlaştıkça araban performanstan düşer. bu arada orjinal jantlarından daha hafif olduğuna eminmisin 18" lerin

Ben 18" jantlarımı taktım 2 gün önce arabada ciddi bir sekilde cekişte problem yaşıyorum.. Nedendir acaba? Jant orjinalindende hafif olmasına rağmen?

Psikolojik :D Gel istanbul a ben sana bir iki sır ve incelik göstereyim konu ile ilgili :D Mehmet sen şu resimleri gündüz gözü ile bir çekte yorum yapalım kardeşim karanlıktan bir şey belli olmuyor. En azından yorum yapacak kadar fikir vermiyor :D

Hayırlı olsun, güzel hareket :)

üzerinde ne lastik var şuanda? Yeteri kadar alçalırsa jantlarla araba hiçte çirkin durmaz bence.

mehmet boya siyaha tak gitsin abi hafifmişte madem ne uğraşıyosun ya:D

Ya Gökhan sende şu imzanı değiştir veya az mesaj yaz yengen zırt pırt odaya giriyor görecek açıklaması zor olacak valla . "Hayatım valla SCW de yim" diyeceğim inanmayacak. Akşam akşam başımı derde sokacaksın ha :D

Psikolojik :D Gel istanbul a ben sana bir iki sır ve incelik göstereyim konu ile ilgili :D Mehmet sen şu resimleri gündüz gözü ile bir çekte yorum yapalım kardeşim karanlıktan bir şey belli olmuyor. En azından yorum yapacak kadar fikir vermiyor :D

abi araba hakkaten görünüş olarak baya çirkinleşti. utanıyorum gündüz fotosunu koymaya:D ama çok rahatladı araba.

Geri
Üst Alt