Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

jantımı taktım

Sac jant türü jantlardan görüntü beklememek lazım zaten :) yinede güzel olmuş :)

teşekkürler burak. ben pek beğenmedim ama olumlu yönlerini düşünüyorum. hem ivmelenmesi arttı hem konforu arttı

jantın hafif olması çok önemli ama lastiklerinin taban kalınlığıda çok önemli taban kalınlaştıkça araban performanstan düşer. bu arada orjinal jantlarından daha hafif olduğuna eminmisin 18" lerin

8-9 kg arasında lycan marka jantlar. üzerinde 224*40*18 lastik var ?

Psikolojik :D Gel istanbul a ben sana bir iki sır ve incelik göstereyim konu ile ilgili :D Mehmet sen şu resimleri gündüz gözü ile bir çekte yorum yapalım kardeşim karanlıktan bir şey belli olmuyor. En azından yorum yapacak kadar fikir vermiyor :D

abi hic alakası yok psikolojikle.. keşke deneme fırsatı bulsan da bi denesen.. ben taktım takar takmaz iş yerinden bi abi alıp tur attı dedi bune araba gitmiyor düşmüş çekişten.. ver dedim bakayım bi tur attım ciddi anlamda araba toparlamıyor gaza yükleniyorum yemiyor

Bence performansı arttıysa görüntünün pek bir önemi yok. Ki kötüde görünmüyor..
Arabanın tarzına yakışmış..

sıyaha boya abı bıde yay varmıydı sende 5cm taksan uff :D

yay yok arda yaa. ama dediğin gibi takılabilir. bu arada beğendiğinize inanamıyorum :D

hayırlı olsun ogün. o zaman ben levye anahtar falan alayım yanıma ankaraya gelirken. çalayım senin yayları

Geri
Üst Alt