Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

jailbreak yardım

atom239

Kayıtlı Üye
ıpod 4üm var ios 5 yüklü ama jailbreak yaptırsam mı karar veremedim.nette ios 5 için nasıl olacağını da anlatmıyor:confused: yardım edebilirseniz sevinirim.

şuanda iOS 5.0 için tethered jb var..yani telefonu kapatıp açtığın anda jb gidiyor..sakın 5.0.1 güncellemesi yapma ..untethered yolda beklemedeyiz

semıtetherd dıe bırsey cıktı tel kapandıgında acılıyor fakat jb uygulamaları bırdaha pc ye baglayıo just boot yaptıgında gelıyor gerıye ben kullanıyrm suanda gayet basarılı. appleturk.net bu konuda yardımcım :)

şuanda iOS 5.0 için tethered jb var..yani telefonu kapatıp açtığın anda jb gidiyor..sakın 5.0.1 güncellemesi yapma ..untethered yolda beklemedeyiz

tesekkurler bende yeni aldım pek anlamıyorum bu islerden.peki madem tekrar acınca jb gidiyor o zaman anlamı ne?

semıtetherd dıe bırsey cıktı tel kapandıgında acılıyor fakat jb uygulamaları bırdaha pc ye baglayıo just boot yaptıgında gelıyor gerıye ben kullanıyrm suanda gayet basarılı. appleturk.net bu konuda yardımcım :)
tesekkurler ama ben hala kararsızım.sizde bir yavaşlama yada pil ömrüne aşırı bir düşüş oldumu?

sımdı jb yaptınız. sonra cydıa dab ayrıca semıtethrt onu yuklıceksın. tel bu sartlarda kapanınca acılıyor. ama jb sız olarak. sonra atıyorum kapandı telın dısardaydın acıldı jb sız ama hhıc degılse arama yapabılıyorsun.. eve geldın pc ye baglıcaksın redsnow(jb yapma programı) a baglıycaksın orada just boot bolumu var oradakı gereklı ıslemlerı takıp edıceksın ve tel tekrar jb lı olarak acılcak.

tesekkurler bende yeni aldım pek anlamıyorum bu islerden.peki madem tekrar acınca jb gidiyor o zaman anlamı ne?

Ömerin dediği gibi telefon kapanınca pc ye bağlayıp açmak lazım yoksa gidiyor..semitethered - tethered hemen hemen aynı şey..semitethered uygulama olarak gözüküyor tethered jailbreak atıyo ama..

kanka semıtetherd zor gunlerın dostuu tel olduda dısardasın kapandı pc yok bısı yok pat dırek acılıyor o anda da varsın jb olmasın :D

Ios 5 yuklu ise hic bir sey yapmani tavsiye etmem ios 5 yeterli olacaktir jaiblreak yaparsan geri donusu yok cihaza da ufak hatalara yol acabilir acele etme derim biraz zaman gecsin

Geri
Üst Alt