Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Jackass'ten "Ryan Dunn" GT3 Kazası ile Hayatını Kaybetti..

YCO

Kayıtlı Üye

Jackass'i bilenler Ryan Dunn'ı zaten tanır..
alkollü olduğu düşünüldüğü kazada araç takla attıktan sonra yanmaya başlamış ve kimliği tespit edilemeyen biri daha varmış araçta ve o da hayatını kaybetmiş..

Ryan Dunn'ın GT3'ü..

ve bu da araçtan geriye kalanlar..

2-3 saat önce twitterda gördüm bende. Üzüldüm valla komik adamdı, youtubeda favori videolarını paylaşıyordu daha yeni takip etmeye başlamıştım :(

çok çılgın bir adamdı, yazık olmuş...

aLLah rahmet eylesin kötü bir kaza yapmıs...

her ne kadar üzücü de olsa bireysel olarak sevsek ve üzülsek de vadesi gelen..gitmek zorunda kalıyor...
ALLAH Rahmet Eylesin (gayri müslimlere toprağa bol olsun densede o da ALLAH'IN bir kuluydu...ve rahmetine ihtiyacı var..o yüzden ALLAH rahmet eylesin diye yazdım...kabul olup olmayacağını ALLAH bilir)

allah rahmet eylesin..su testisi su yolunda kırılır..

olay yeri videosu videoda alkol den bahsediyor sanırım anlamadım cahillik işte :D

komik adamdı yazık olmuş allah rahmet eylesın...

Geri
Üst Alt