Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İzmit'te yeni başlangıç

o zaman sıcak sıcak haber verelim size de, Yusuf şimdi Bangladeş'te çalışıyor ama 1 yıla kadar kesin dönüş planları yapıyor. ve sevgili kuzenim 21 mayısta İzmir'de evleniyor, gitmezsem fena caz yapacak:) Bursa'da okurken bende sık sık gider gelirdim yanına ama arkadaşlarının çoğunun adını unuttum aklımda kalanlar Bertan, sanırım Kayserili olan Esin, Mehmet... benden bu kadar 15 sene geçmiş zaten :):)

o zaman sıcak sıcak haber verelim size de, Yusuf şimdi Bangladeş'te çalışıyor ama 1 yıla kadar kesin dönüş planları yapıyor. ve sevgili kuzenim 21 mayısta İzmir'de evleniyor, gitmezsem fena caz yapacak:) Bursa'da okurken bende sık sık gider gelirdim yanına ama arkadaşlarının çoğunun adını unuttum aklımda kalanlar Bertan, sanırım Kayserili olan Esin, Mehmet... benden bu kadar 15 sene geçmiş zaten :):)

Kayserili olan Ülkü'dür herhalde. Esin Çankırılıydı.
Evleniyor demek. Şimdiden tebrik ettiğimi iletirseniz sevinirim.
Vay be nereden nereye, dünya küçükmüş bir kere daha anladım :)

evet isimleri karıştırmışım haklısın, bide muhabbet kuşları vardı Kamil :D:D Ülkü'yü iyi hatırlıyorum ama eminim onca sene sonra görsem tanıyamam. Nikaha gidince tebriğinizi iletirim. Murat Bey'e selamlar.

faruk abı bende masukıye deyım artık ıs yerını gebzeye tasıdık hergece buraya gelıp gıdıyorum bı gun goruselım gol başı falan yapalım hep beraber

Sağol Ferhat. Olabilir Kıvanç, senin yolun da epeyce uzunmuş her gün git gel Gebze Maşukiye yorar adamı.

sabahları allah ne verdıyse basıyorum da aksam yogun oluyor yoruyor bı aksam goruselım hep beraber cezmı abı de gelırım dıyor

Nisan 2. haftasından sonra olabilir, o zamana kadar sanırım biraz zor zaman bulurum gibi.

abi yeni kararların sana ve ailene mutluluk ve bol bol para getirsin..

Geri
Üst Alt