Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İzmit'te yeni başlangıç

faruk nerde doğduğun değil nerde doyduğun önemli kardeşim hayırlara vesile olsun hakkında

---------- Post added at 10:08 ---------- Previous post was at 10:07 ----------

bizede izmitte bir kapı açıldı sayende :D

Ece hanım bahsettiğiniz yere bakacam teşekkürler ilginiz için. Ozan yorumların çok güzel, birebir yaşadığımı dile getirmişsin. Yılmaz ne demek abicim, kapı nerde olursa olsun SCW için zaten açık. Sormadan bile gelebilirsiniz :)

hepimiz gelsek de olur mu Faruk abim.. :D :D :D

geldiniz de kapıyı kapalı mı gördünüz :D:D

Herşeyin Allah'tan hayırlısı. Yeni işin hayırı uğurlu olsun abi. Allah gönlüne göre versin. Ailede düzen önemli abicim :( , canlı örneğiyim. Her zaman beklerim bizede.

Ece hanım bahsettiğiniz yere bakacam teşekkürler ilginiz için. Ozan yorumların çok güzel, birebir yaşadığımı dile getirmişsin. Yılmaz ne demek abicim, kapı nerde olursa olsun SCW için zaten açık. Sormadan bile gelebilirsiniz :)

Alakasız olacak ama, hani bana sorduğunuz Yusuf Nasif vardı ya, onu hatırladım ben. Hem de gayet iyi tanıyorum Yusuf'u. Bizim evin alt sokağında okuldan arkadaşlarım oturuyordu. Yusuf da o arkadaşlarımla samimiydi. Hep beraber muhabbet etmişliğimiz, ders çalışmışlığımız, kağıt oynamışlığımız çoktur. Geçen facebook'ta ortak bir arkadaşımızın hesabında fotoğrafını görünce jetonum düştü. İsim hafızam zayıf olduğu için siz ilk sorunca hatırlayamamıştım. Görüşürseniz çok selam söyleyin benden. Esin'lerin üst sokağında oturan Ece deyin hatırlar :)

Geri
Üst Alt