Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İzmit'te yeni başlangıç

Teşekkürler arkadaşlar. hanım şu anda İstanbulda bankada çalışıyor, ona iş ayarladığımız anda evi de taşıyacaz İzmit'e. ama ona iş bulmadan taşınmanın gereksiz olduğu kanaatindeyiz. şöyle sapancada bahçeli mahçeli :D:D:D:D

En doğrusunu yaparsınız. Biz o hataya düştük ve 4 ayda 2 defa ev taşımak zorunda kaldık. Olur da taşınırsanız, terminalin orada güzel siteler var, tavsiye ederim. Bizim ev de oralardaydı, şehir içinden çok daha güzel.

Farukcum hayırlı ve uğurlu olur inşallah.Dostları böyle mutlu görmek çok güzel.

çok teşekkürler arkadaşlar. Ece hanım düşüncelerimi okudunuz diyebilirim, terminal civarı hatta otoban arkası yeni siteler gelip geçerken hep gözüme takılmıştır. dışardan güzel görünüyor umarım içi de geniş ferahtır. Hele bi ev taşıyacak pozisyona doğru gelelim tatlı heyecanlar olacam bunlar. Siz Bursa'da eşiniz Kocaeli'nde idi, durum hala aynı mı?

faruk herşeyin hayırlısı olsunda istanbuldan gitme babacan

Cezmi abi nasıl terkederim yahu, en kötüsü çoğu hafta sonu zaten burda olacaz kayınpeder Beşiktaşta biliyorsun :) İstanbul'dan gitmek de İstanbul'a gelmek de çok keyifli ama sürekli kargaşada yaşamak yoruyor resmen. Burdaki evi elimde tutacam, kolay kolay satış yapacağımı sanmıyorum. Hatta ilerde yatırım namına gayrimenkul düşünürsem de tercihim yine İstanbul olacaktır.

çok teşekkürler arkadaşlar. Ece hanım düşüncelerimi okudunuz diyebilirim, terminal civarı hatta otoban arkası yeni siteler gelip geçerken hep gözüme takılmıştır. dışardan güzel görünüyor umarım içi de geniş ferahtır. Hele bi ev taşıyacak pozisyona doğru gelelim tatlı heyecanlar olacam bunlar. Siz Bursa'da eşiniz Kocaeli'nde idi, durum hala aynı mı?

Sizin için hayırlısı olsun tekrardan Faruk Bey.
Murat Ocak 18 itibariyle Bursa'da başka bir işyerine başladı ve evi tekrar Bursa'ya taşıdık ve ben İzmit'teki evde hiç oturamadan, sadece haftasonları misafir gibi kalabildim.
Bizim ev Terminalin ilerisinde Kentsa'daydı, fena değildi. Ama asıl terminalin karşısında başka bir site var, adını şimdi hatırlamıyorum. Onlar gerçekten güzelmiş. Hatta içlerinde ikiz villa şeklinde olanlar da var, bahçeli filan. Onları düşünebilirsiniz aslında, kiraları da çok uçuk değil galiba.

çok sevindim abim senin adına, umarım herşey istediğin gibi olur.

Bu kadar sevinçli ve heyecanlı olman çok güzel abi, isteyerek ve severek yaptığın iş insanı çok farklı yapıyor. sanırım bu iş de senin için öyle.

senin için hayırlısı olsun abi inşallah

Geri
Üst Alt