Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

izmit ankara konya antalya alanya mersin adana ' da scw liler...

Antalyaya gecerken ıspartadan geçiceksin sanırım abi uğra 5dk yemek yiyelim 0 544 242 59 48 :eek:key:

Kardeşim biliyorsun okul sebebiyle Antepteyim yoksa Adana ve Mersinde seni en iyi şekilde ağırlardım ama Adana - Antep 1.5 saat buyur burada ağırlayalım

tamam antepede uğrayacağım ozaman varol abi ve görkem görüşürüz antepte :) atilla tamam kardeşim senide arayacağım

eskişehiri yazmamışsn üzerime alınmıyorum dermişim :D e antalyaya giderken yoln es esten geçer sankim :D

emre konya üzerinden uçmayı düşünüyordum ama senimi kırcaz yarın yola çıkıcam pazartesi ankarada olcağım 1 gün kalacağım. ondan sonra o taraflara doğru gelirim :D

istanbuldan tamam işte ankaraya geçerken eskişehir üzerinden gel :) adapazarında otobandan bilecik yönüne çıkıyorsun 3 3,5 saatte burada olursun buradan ankarada 2,5 saat zaten :)

istanbuldan tamam işte ankaraya geçerken eskişehir üzerinden gel :) adapazarında otobandan bilecik yönüne çıkıyorsun 3 3,5 saatte burada olursun buradan ankarada 2,5 saat zaten :)

biliyorum ya yılmayın yerimi ne vardı bilecik yolu üzerinde geyvedemiydi köfte yicem orda :D

ye ye afiyet olsn benim yerimede ye :) 0506 387 80 62 numaram ara mutaka bekliyorum :)

Geri
Üst Alt