Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İzmir'den Bocanegra...

Maşallah Allah kaza bela vermesin. (Galiba fabrikasından çıktığından beridir yanındasın aracın :p :D)

Hayırlı Olsun Celal :eek:key: Rabbim kaza bela vermesin..Maaşallah

Hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin kardeşim full bi boca daha ne olsun:eek:key:

xx

Tesekkur ederım bende aldıgımdan berı ıyıkı almısım dedım zaten ılk aracım beynımde baya yer edıcek bu gıdısle benım sorunum ben balıkesırdeyım ve 2 hafta ıcınde bursa dogus otoya ılk bakımına gırıcek 1500 bakımına o zaman marspıyel taktırabılırmıyımkı sonucta 1 gun durucam aracın rengı beyaz o yuzden sıkıntı yok ama nasıl yapabılırız ben aradım adam akıllı cevapta alamadım
eğer gitmeden önce siparişini veririsen yani 2 hafta önceden falan gelir diye düşünüyorum parça.yalnız şöyle birşey war beyaz da olsa farketmez gelince boyanacak parçalar 1 gün oradan kaybediyor.sen gittiğinde muhtemelen boyanmış olur we bakımı yapılırken onlarıda hallederler.zaten en az 1 gün orada kalması gerek çünkü takıldıktan sonra parçanın yapışması için beklemesi gerekiyor.dediğim gibi önceden sipariş wermeyi dene ama yinede yetkiliye sor bu durumu yani nekadar sürede gelir falan diye ön bilgi al işin garanti olsun.

Geri
Üst Alt