Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İzmir'den Bocanegra...

Allah nazardan saklasın..çok seviyorum bunları..bebek olmasa zor tutuyorum kendimi almamak için..
Maşallah:)

Gule gule kullan senınle ıkımız araclarımızı beklerken yazısmıstık 2 mızde sonunda kavustuk marsıpyel ı orjinalmı degılse nerde taktırdın soylermısın alttakı sacı gormek benı delı edıyorda yandan bakınca

Celal Allah kaza bela vermesin.. :) Yalnız dikaktimi arkadaki marşpiyel çekti onu nerde taktırdın orjinalmi detaylı bilgi verme şansın varmı ?
Serbay abi teşekkür ederim. Aracın üzerindeki body kit i arabayı alırken sipariş ettim fabrikadan araç ile birlikte geldi fakat üzerinde değildi tabiki burada boyandı hatta rengi tutturamadılar ilk aşamada ben beğenmedim Dakota içinde 4 sedef warmış zor bir boya. Periyodik aralıklarla İspanya'dan adamlar geliyormuş o geldi boyadı rengi tutturdu ne hikmetse:) Arka spoiler ve yan marşpiyeller toplamda toplamda 1400TL gibi bir rakama mal oldu yani orjinal parça araç ile birlikte geldi fabrikadan.
maşeALLAH kazasız belasız nazarsız günlerde inşeALLAH
Varol abi çok teşekkür ederim.
Kazasız belasız bin kardeşim bu bocaların arka kısmı hariç diğer bütün yerleri çok klas duruyo.
Teşekkürler ben arkasınıda sewiyorum tüm çizgileriyle bana kalırsa her açıdan hırçın duruyor:)
Allah kaza bela vermesin güle güle kullan alev alev yakıyor geceyi
Teşekkür ederim sürekli temiz tutuyorum her daim yaksın diye:)
çok güzel maşallah
Çok saol teşekkürler...
Hayırlı olsun kardesım kazasın belasın bın ınsallah
Teşekkür ederim hepimize kazasız belasız sürüşler inşallah...

Gule gule kullan senınle ıkımız araclarımızı beklerken yazısmıstık 2 mızde sonunda kavustuk marsıpyel ı orjinalmı degılse nerde taktırdın soylermısın alttakı sacı gormek benı delı edıyorda yandan bakınca
Ewet kardeşim neyseki beklediğimize değdi.Ben aracımı tırdan bile indirdim muazzam bir keyifti benim için:) Body kit için detaylı açıklamayı Serbay abi için yazdım kardeşim orjinal parçalar hepsi.Sanada kazasız belasız sürüşler dilerim...

Tesekkur ederım bende aldıgımdan berı ıyıkı almısım dedım zaten ılk aracım beynımde baya yer edıcek bu gıdısle benım sorunum ben balıkesırdeyım ve 2 hafta ıcınde bursa dogus otoya ılk bakımına gırıcek 1500 bakımına o zaman marspıyel taktırabılırmıyımkı sonucta 1 gun durucam aracın rengı beyaz o yuzden sıkıntı yok ama nasıl yapabılırız ben aradım adam akıllı cevapta alamadım

Karşıyaka plakasını gururla ve çok iyi taşıyan bir araç. :)
Kazasız sürüşler dilerim,çok güzel bir araç.

Maşallah Harika bi araç Allah Kaza bela göstermesin

Maşallah kazasız belasız kullan Celal...
İzmir'de yollarda görüşmek üzere :)

Geri
Üst Alt