izmir aksesuar | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

izmir aksesuar

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında larin tarafından paylaşıldı.

1. larin

larin
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Arkadaslar 1.6 tdi 2012 leon um a bikac aksesuar almak istiyorum egsoz ucu bagaj alti citasi pedal paspas navig. vs. Gibi onerebileceginiz yerler varmi yardimlariniz icin simdiden teşekkür ederim.

2. Leonm@nia

Leonm@nia
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    1.639
    Ödül Puanları:
    113
    Melih kardeşim ben genellikle hepsiburada vb sitelerden temin ediyorum o tür ihtiyaçları...

3. erim

erim
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    28
    ÇEşitli yerlerden temin edeibilirsin.Paspasları internetten almıştım .Eksoz ucunu 3. sanayide eksoz market var orda taktırdım.Krom çıtaydı falan 3. sanayide bulabilirsin ya da orjinal istersen Seat MBU dan temin edebilirsin.TEyp olarak da sahibinden sitesinden aldım RCD 510 'u MBU da taktırdım.Pedal setinide Ebay dan getirttim .

4. focus

focus
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    214
    Ödül Puanları:
    43
    Ebay de uygun rakamlara bulabilirsiniz. Ben krom egsoz ucunu ebayde 10 dolara almıştım. Ayrıca, ebayde VW Golf6 ilanlarına da bakabilirsiniz, bazıları bizim araçlara da uyabiliyor.

5. larin

larin
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Teşekkürler ayrı ayrı hepinize

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

bu arada rcd 510 un tüm özellikleri kullanılabiliyor mu örneğin direksiyon tuşları aktifmi ve kamera takılabiliyor mu

Sayfayı Paylaş