Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İzlenecek Filmler :)

ben bilimkurgu delisiyim, ileri derecede hemde :D

prometheus

dün 60. kez felan izledim, @pilli çok pis gaza getirdin beni dostum :D:D:D

@ULU abi fringe diye bir dizi var tam senlik. ben bir oturuşta 7 yada 8 bölüm izliyordum. bi bak istersen abi.

ilgilenicem sevgili @06_can :D:D

supernaturel izliyorum bir bitsin :) 10 sezonu 3.5 aya sığdırdım Allah affetsin boş işler müdürüyüm :D:D
[doublepost=1453191995,1453191960][/doublepost]
@ULU murat abi ozaman sana güzel bi bilim kurgu listesi atayım gaza devam abi :)

Kesinlikle İzlenmesi Gereken Ufuk Açıcı 45 Bilim-Kurgu Filmi - onedio.com

ver gazı ver çoşkuyu olan oldu artık, pilavdan dönenin kaşığı kırılsın :D:D

supernatural dean on numara ama 67 chevy ımpala herkese keşke benım olsa dedırtecek cınsten :D 7 seondan sonra bıraz bozmus olsalarda dızıyı sonradan toparladılar :D
eğer dizi merakın varsa murat abi smallville izle :D

Bajrangi Bhaijaan 2015-- dün gece izlediğim bir Kabir Khan filmi daha.. inanılmaz güzeldi, komedi dram tarzında olan film yer geldi duygulandırdı yer geldı güldürdü bu hint filmlerine baya merak sarmaya basladım valla adamlar bizim türk sinemasından cok cok iyiler... imdb den 8.2 alan film benim gözümde 9 aldı.. bu ay izlediğim filmler arasında en iyi 3 filmden 1 bu :D
Hint filmleri ilgi alanım .. Dün gece sayenizde izledim .. Gerçekten güzel fildi .. Teşekkürler :)

güzel bir yapıt olmus yer yer gözlerim doldu yer yer güldük :) Türk japon dostluğunu anlatan izlenecek bir film ...images.jpg
[doublepost=1453883838,1453668846][/doublepost]Casusler Köprüsü (Bridge of Spies) imdb : 7,7 ben 6.5
dün oscara aday olan başrolünü tom hanksın oynadığı yönetmenliğini Steven Spielberg in yaptığı filmi merakla izledim.ama umduğumu beklediğimi bulamadım açıkcası.Filmde amerıkan ve rus alman arasındakı casus takasları soz konus tabıkı gene amerika kendını cok ıyı anlatmıs gercek yaşamdan uyarlanmıs zaten genel anlamda amerıkalaıların cogu film gercekten esıntı :D izlenebilir ama bence oscara aday olabılecek bır fılm degıl genel anlamda sıkılabılırsınız sinemada izlemeyin evde meyve yerken ızlenecek bir film :)

@pilli kategorileri çok iyi ayarlamissin tebrikler.Sadece beğen basmak yazılarına haksızlık olurdu...

SM-N915F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@pilli kategorileri çok iyi ayarlamissin tebrikler.Sadece beğen basmak yazılarına haksızlık olurdu...

SM-N915F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
eyvallah usta sağolasın
[doublepost=1454689129,1454520895][/doublepost]THE 33
maden mühendisi olarak izlediğim en güzel maden filmiydi cok duygulandım ve Şili hükümetinin azmine hayran kaldım..
.imdb 7.2 vermıs benden 9 aldı. oyuculuklar mukemmel.. kesinlikle izlenmesi gerkenler arasında
ÖZET : (alıntıdır)Yaşanmış gerçek bir olaya dayanan filmde, 2010 yılında bütün dünyanın gözleri Şili'ye çevrilmiştir çünkü 100 yıllık bir altın - bakır madeni patlama sonrası çökünce, içindeki 33 madencinin 69 gün boyunca yeraltında mahsur kalır. Bir uluslararası kurtarma ekibi gece-gündüz demeden tuzaktaki adamların arkadaşları, aileleri, dünyanın önünde ve en önemlisi zaman tükenmeden madencileri kurtarmalıdır..
2006295.jpg

Bende şuanda Game Of Thrones filmini izliyorum. 4.Sezon 7.Bölümdeyim :)
İçerik bilim kurgu ama pek rastlanmıyor bilim kurguya. Genel olarak eski tarihli krallık savaşı.
İçerik olarak sıkıcı değil ama çokta iyi değil boş vakitlerde izlenebilir :)

Geri
Üst Alt