Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

izlemeden önce birinciyi tahmin edin ...

şaşırttı beni porsche leri bekliyordum ilk 3 te... Nissan 10 numara.. lotus rezalet ^^ Güzeldi paylaşım için teşekkürler..

bende farklı bi marka kazanır diyordum beni de şaşırttı açıkçası :)

Bu video yayınlanmıştı sitede ;)
Güzel bir organizasyon olmuş ama araçlar birbirinden ççoook çook ayrı 1M ne alakaa SLS ne alaka :D madem Nissan GTR yi koydun neden Porsche GT2 yi ve Corvette ZR1 i koymadında yerine 1 düşüklerini koydun. Kaldıki sürücüden sürücüyede değişir :eek:key: vites kaçırır geç basar o firma çok para vermiştir daha çok bastırır filan filan. Kıssadan hisseye güzel organizasyon saçma bir drag

nisanın geçeceğinden emindim adım gibi hemde

daha araçların özelliklerini görmeden ferrari geçti içimden 2. geldi :) ama saydıktan sonra nissana vermezler herhalde dedim açıkçası... ama verdiler :)

Bu video yayınlanmıştı sitede ;)
Güzel bir organizasyon olmuş ama araçlar birbirinden ççoook çook ayrı 1M ne alakaa SLS ne alaka :D madem Nissan GTR yi koydun neden Porsche GT2 yi ve Corvette ZR1 i koymadında yerine 1 düşüklerini koydun. Kaldıki sürücüden sürücüyede değişir :eek:key: vites kaçırır geç basar o firma çok para vermiştir daha çok bastırır filan filan. Kıssadan hisseye güzel organizasyon saçma bir drag
dediğin gibi burda da ZR1 in tozuna yetişemiyor nissan ZR1 Drag Race King - Spanks GTR, 599, and GT2 - YouTube

Geri
Üst Alt