Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İyiki varsın Dursun'um..Mutlu yıllar..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
cok para verip sasırtacaksa hiç vermeyim azla yetinim dostalrım la beraber ömrumuzun yettigi kadarıyla yasayarak mutlu olmayı nasıp etsin mevlav allah razı olsun kardişim iyii dilekrin iicin tsk ediyorum hatırladıgın icin saol:D

Baskanim saygi ve mutluluk cercevesinde nice mutlu bol kazancli yillar diliyorum senin icin :))))

Bu arada dogum gunu hediyesi olarak ne mercekmi hadi canim :)tesekkurler dursun baskan :)))

cok para verip sasırtacaksa hiç vermeyim azla yetinim dostalrım la beraber ömrumuzun yettigi kadarıyla yasayarak mutlu olmayı nasıp etsin mevlav allah razı olsun kardişim iyii dilekrin iicin tsk ediyorum hatırladıgın icin saol:D

üstteki mesajımda çok paranın şaşırtmaması için " bu kadar parayla rahat yaşaman için huzur, sağlık ve mutluluk getirsin kardeşim..." diye bir cümlede yazmıştım.. puhaha paramız olmasın dostluğumuz yeter bizim bea...

Mutlu Yıllar Kardeşim..İyiki doğdun :)

doğum günün mutlu ve kutlu olsu kardeşim.daha nice mutlu senelere inş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt