Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

İyi Tatiller SCW

Konu, 'Sohbet' kısmında s.aydin tarafından paylaşıldı.

1. s.aydin

s.aydin SCW Üyesi

220
    47
    28
    Tatile çıkacak olan öğretmen arkadaşlarım ve SCW ailesi iyi tatiller. Tatilinizi nerelerde ve nasıl geçireceksiniz?
    Ben pazartesiden itibaren kısa bir yolculuğa başlayacağım. Önce Kayseri hem aile ziyareti hem düğüne katılacağız (Erciyes'in havasını özledim:) sonra Karaman'da bir dostumun düğünü olacak(millet hep evleniyor darısı bekarlara diyelim:) sonra da memleketimin herhangi bir yerinde birkaç gün deniz keyfi yapacağız Allah izin verirse. Kazasız belasız yolculuklar diliyorum herkse, yollarda sakin ve saygılı olalım, malum havalar sıcak insanlarda da hararet yükselince istenmeyen tartışmalar olabiliyor yollarda :)

2. altıpatlar

altıpatlar SCW Üyesi

11.344
    2.113
    113
    genelde tatile bizim buralarda deniz bölgelerine doğru kaçarlar bende riayet edenlerdendim...
    ama artık deniz kum sıkıcı geliyor özellikle yurt dışı eğlence yerlerine gitmeyi düşünüyorum
    şimdilik aklıma yunanistan bulgaristan makedonya gibi ülkeler planlıyorum...

3. ceycey11

ceycey11 SCW Üyesi

1.264
    335
    83
    ben döndüm bile herkese iyi tatiller

4. Birkan6161

Birkan6161 SCW Üyesi

647
    182
    43
    Şuan çalışıyorum, 26 temmuzda Trabzon'a gidicem 15 gün kadar. İstanbula gelip biraz durup Ağustos sonuna doğruda Antalyaya gitme niyetindeyim..

Rus kankiler çağırıyorlar davay davay diyorlar :D

5. s.aydin

s.aydin SCW Üyesi

220
    47
    28
    ceycey11 kardeş iyiymişsin sen:) altıpatlar yurtdışı gezileri biz öğretmenler için anca turlar sayesinde olabilir yoksa hadi Yunanistan'da biraz takılalım sarmadı Bulgaristan zorr.
    Rus kankiler çağırıyorlar davay davay diyorlarpuhaha

6. Birkan6161

Birkan6161 SCW Üyesi

647
    182
    43
    Değişik insanlar ruslar ya :D

Tamam komikler eğlenceliler vs. ama bir gün cluba gittik içiyoruz eğleniyoruz falan sınırsız içki ya bunlar içkiyi alıp çantalarındaki şişeye boşaltıyorlar gidiyorlar otelde içiyorlar falan :) Her akşam cluba gitmenin peşindeydiler çözdüm ama sonra bunları az çakal değiller :D

7. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113
    çanakkaeden yolu geçen olurda aramaz sormazsa hasbel kader öğrenirsem beynini yamulturum !!!!!!!!!!!!!!!!puhahapuhahapuhahapuhahapuhahapuhaha

Bunu beğendi. eneSene bunu beğendi.
  8. scgnbsl

scgnbsl SCW Üyesi

1.140
    423
    83
    kısmetse 7-8 temmuz gibi çıkacağım 9-16 arası bodrumdayım.bu tarihlerde oralarda olan üyelerimiz olacaksa görüşelim ;)

9. CUPRA BOCANEGRA

CUPRA BOCANEGRA SCW Üyesi

539
    189
    43
    ben balıkesir burhaniyedeyim kısmetse 3 ay daha burdayım :) herkese iyi tatiller

10. RedLine

RedLine SCW Üyesi

4.853
    1.283
    113
    İş iş iş:) tatil cok zor busenee :(

Sayfayı Paylaş