Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

İvmelenme sorunu - Arıza

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında LEONISM tarafından paylaşıldı.

1. LEONISM

LEONISM SCW Üyesi

1.709
    53
    48
    Eve giderken aracın ivmelenmesi bi tuhaflaştı ... 4. vitesteydim aksamalar yaşadım. Bi ivmelendi bi ivmelenmedi falan , sağa çektim... boşta deniyim dedim. boşta da 4000. deviri geçmedi... ağır ağır eve geldim... Motorda tuhaf bi ses var ve koku... evdeyim servisin gelmesini bekliyorum şu an, servise çekilebilir...

2. mateach

mateach SCW Üyesi

208
    22
    18
    tsi ler 4000 devri geçmiyor diye biliyorum boşta. yanlıs da olabilirim

3. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    geçmiş olsun hacı

4. moonnight

moonnight SCW Üyesi

50
    0
    6
    Gecmis olsun. Buna benzer bir sorun bende yasadım. Motorda turbo kesici valfini sokup yerine blow off takmışlar. Motor yuksek devirdeyken kesici devreye girmediginden beyin motoru korumaya alarak devirlenmeyi 4000-5000 uzerine cıkarmıyor dediler. Serviste bu parçayı temin ettikten sonra sorun cözüldü. Sen de bizi bilgilendirirsen seviniriz. Tekrar gecmiş olsun.

5. LEONISM

LEONISM SCW Üyesi

1.709
    53
    48
    Saol kardeşim servis yetkilisi geliyomuş , viaportun oraya , bakalım ne çıkcak... Şanzıman problemi falan olabilir dedi ne alaka bilmiyorum...

Geçiyor...

6. mateach

mateach SCW Üyesi

208
    22
    18
  7. LEONISM

LEONISM SCW Üyesi

1.709
    53
    48
  8. mayham85

mayham85 SCW Üyesi

3.915
    47
    48
    havanın neminden ve sıcaklık farkından dolayı arada bir yapar ciddi hava değişimleri olduğu zamanlar değilsede yakıt kalitesizliğinden yapar aynı problemi. yakıt filtresini değiştirmen gerekiyor eğerki yakıttansa. bu arda rolantiden boş viteste basarsan 4000 deviri geçmez :)

9. kral_mzk

kral_mzk SCW Üyesi

2.724
    141
    63
    kanka gecmıs olsun.. bu arabalar zaten bosta 4 bın devrı gecmıyor..fakat sorunu merak ettım :confused:

10. CUPRA

CUPRA FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

0
    12
    0
    Limp mode gibi..

Sayfayı Paylaş