Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

ithal mazot

Konu, 'Sohbet' kısmında GRKMSRGL tarafından paylaşıldı.

1. GRKMSRGL

GRKMSRGL SCW Üyesi

5.241
    306
    83
    Bugün Gaziantepte halep'ten getirdikleri mazottan aldım 20LT 'lik bidonlarda bir evin bodrum katında satıyorlardı 47.5TL bidonu yani LT si 2.375TL ye geliyor şuana kadar sıkıntı olmadı 300km oldu alalı çekişte bir sıkıntı yok herşey güzel Gaziantep Mersin arası otoyolu 3.3 LT ortalama ile geldi bence çok iyi siz ne dersiniz bu işe?

bu hesapla kişi başı 25 TL olan otobüs ücretinden daha ucuza geliyor bu yolculuk:)

2. fnasif

fnasif SCW Üyesi

5.483
    284
    83
    :D:D ne diyelim Görkem, cillop cilloopppp... Ucuza benzin bul bizde alalım puhaha

3. GRKMSRGL

GRKMSRGL SCW Üyesi

5.241
    306
    83
    var adamda benzinde var :) ben bu arabaya lt bazında az yaktırabileceğim kadar az yaktırıyorum zaten şimdide mazotu ucuza alınca olay bitti:)

4. mehmetelt

mehmetelt SCW Üyesi

3.617
    152
    63
    görkem enjektörlere falan zararı olmasın.

5. GRKMSRGL

GRKMSRGL SCW Üyesi

5.241
    306
    83
    valla benle birlikte Antep plaka bi tane corolla dizel vardı dolduran onun haricinde bana tavsiye eden arkadaş T5 i var onda kullanıyormuş sıkıntı yok dedi depoya dökmeden öncede bir pet şişeye döküp baktım çok temizdi mazot bende güvendim aldım

6. akin

akin SCW Üyesi

1.868
    91
    48
    suriye mazotuysa temizdir..yanlız iki depoda bir katkı koymak gerekir..yinede biraz risk var kar edeyim derken enjektörleri elimize almayalım..

7. GRKMSRGL

GRKMSRGL SCW Üyesi

5.241
    306
    83
    deneme yanılma yöntemi oldu benimki biraz:)

8. akin

akin SCW Üyesi

1.868
    91
    48
    ithal mazot??kaçak mazot?? hangisi..

9. GRKMSRGL

GRKMSRGL SCW Üyesi

5.241
    306
    83
    aynı şey hepsi

10. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    bodrum katında satılan akaryakıtları ve onları taşıyan eşeklerin hikayelerini çok dinlemiştim bi ara.. :D :D
    sıkıntı yoksa sorun da yok..

:)

Sayfayı Paylaş