Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

italyan 2.0 tipo ıbiza 1.8 İbizayı bastıramadı:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Forumda roll,drag vıdeoları yayınlıyoruz b amaca ulasıyorda senınkısı bıraz heycanında ılerı gelmıs olsa gerek gereksız kalmıs.Sıte ıcın gıttım yarıstım gectım ettın demene katılmıyorum ayrıca,bız etrafta stıckerları ıle sagda solda gazlayıp bak sıte adına gectık ettık dıye muhabbetını yapan uyelere sahıp degılız burda herkes kendınden mesuldur.Bahsettıgın olay cok da ovunulcek bsey degıl ne yazıkkı,trafıkte makas atmak flan.otobana cıktık roll yaptık yada ne bılım bos alan vardı drag yaptık desen en azından su goturur bsey olurdu.Samımıyetınden dolayı tesekkurler bu sekılde yazdıgın ıcın ama lutfen bu tarz konuları paylasmayalım sıte adına ;)

+1 şuku vercem dicemde o forum başkaydı ya:D:D

scw adına daha dikkatli ve temkinli olalım açılışta scw yi temsil etmen güzel lakin yarış esnasında sadece kendi adına yarıştığını bilmeni isterim yarışmak güzeldir heyecanlıdır lakin kimsenin hayatını malını tehlikeye atmadan

Namıdeğer Sedicivalvole :)
Utku'nun da dediği gibi o aracın ölüsü bile, en diri 1.8 Ibiza'yı 3 kere bekler 5 kere geçer :) düz yol veya pist koşullarında.
İşin pilotaja baktığı yarışmalarda başarıyı araçlara mal etmenin hiçbir anlamı yok. Sen ondan daha iyi sürüyomuşsun demek geçmişsin.

Şimdi bence fazla ve yanlış yerde yüklenilmiş Murat'a. Tamam yaptığı hoş olmayabilir. Bu gibi durumlarda konuyu kilitleyip üye özel pmle uyarılsa daha ii olur diye düşünüyorum, bu sayede üyenin herkes içinde aşağalanması terslenmesi gerekmez.. Ama yok böyle bi hata yapan üyeyi bu şekilde yerden yere vurarak moralini bozup siteden soğutmak istiyorsanız saygı duyarım site sizin... Benim samimi görüşüm bu, kusura bakmayın abilerim...

Bu konu altında bi aşşağılama varsa o da 2.0 Tipo'ya karşı yapılan aşşağılama bence :)

Şimdi bence fazla ve yanlış yerde yüklenilmiş Murat'a. Tamam yaptığı hoş olmayabilir. Bu gibi durumlarda konuyu kilitleyip üye özel pmle uyarılsa daha ii olur diye düşünüyorum, bu sayede üyenin herkes içinde aşağalanması terslenmesi gerekmez.. Ama yok böyle bi hata yapan üyeyi bu şekilde yerden yere vurarak moralini bozup siteden soğutmak istiyorsanız saygı duyarım site sizin... Benim samimi görüşüm bu, kusura bakmayın abilerim...

Cihanım Murat arkadaşımız hiçbir şekilde aşalanmadı sadece uyarıldı ve yapıldığının hoş olmadığı söylendi. Sanmam ki bu yazılar arkadaşı soğutsun. Tabiki kendince siteyi düşünüp birşeyler yapmak istemiş ama olayın diğer boyutunu galiba düşünememiş. Hiçbir şekilde yanlış anlaşılma olmasın ve yazıları gene okudum ki hiçbir küçük düşürülme yok.

Sana Katılıyorum Cihan Bence de Biraz Fazla Olmuş Arabanın Aşağılanması Çok Önemli Değil Arabadan Anlıyan Bir İnsan Zaten Tiponun Bu Modelini Bilir Arkadaşın Üstüne Bu Kadar Gitmek Mantıksız Zaten Yazılan 2-3mesajda Bu Konuda Uyarılmış.....

Cihanım Murat arkadaşımız hiçbir şekilde aşalanmadı sadece uyarıldı ve yapıldığının hoş olmadığı söylendi. Sanmam ki bu yazılar arkadaşı soğutsun. Tabiki kendince siteyi düşünüp birşeyler yapmak istemiş ama olayın diğer boyutunu galiba düşünememiş. Hiçbir şekilde yanlış anlaşılma olmasın ve yazıları gene okudum ki hiçbir küçük düşürülme yok.

Umut Bence İlk İki Üç Mesajda Arkadaşımız Anlamıştır Bunu Ama Herkes Aynı Şekilde Yorum Yapmış Tamam Ortada Bi Yanlış Var Ama İki Üç Mesajda Uyarılmış Bi Konunun Altına Daha Da Yazmanın Bence Bi Anlamı Yok.....:eek:key:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt