Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

isyanim var seat tan nefret edenler buraya

abi walla seviyordum :) husseyin abiyi aradim bugun zaten satmayi dusunuorum dedim koptu :) dedi gel hallederiz ne warsa sorun bagaj kilidinde buyuk ihtimal bu gun garajda yokladim kapagi ondan geliyor ses bizdede esseklik war biraz 5000 km de genel kontrole gitseydim orada orasina burasina bakicaklardi onceden onlem alcaktik yani :) bizimde essekligimiz war ama o ses geldikce inip arabayi yakasim fln geliyo parasini alip kaskodan keyfime bakarim fln garip garip dusunceler :p

sen kafayı yemişsin cengom yaw, buna dert edilirmi gören de arabanda mekanik çözülemeyen sorunlar varda bıktın sanacak ah be cengom
sana bir tavsiye birçok araç kullanmış biri olarak sesten kurtulamayacağı san agaranti ederim kardeşim
takma kafana maşallah taş gibi kuğu gibi araban var kendine dert arama paşa paşa bin arabana ..

Enes esenyurtun nesinden bıktın biraz anlatırmısın :confused:

öncelikle abi işçilik çok kötü. aracımda aldığım günden beri tavan döşemem de sorun yaşıyordum şoför tarafında döşeme aşağı doğru açılıyordu götürdüm tamam dediler yaparız hatta bizzat yapılırken başında gözlemledim. ustaları aracın neresinin nasıl söküleceğini tam olarak bilmiyor hatta arada ben yönlendirdim şunu şöyle yapalım sökülür gibilerinden güneşlikleri söktüler doğal olarak sonrasında montajını yaparken usta yolcu tarafındakini menteşesini kırıldı ellerinde yeterli yedek parça yok allahtan o praçadan bir tane varmışta taktılar yoksa bekleyecektim 10-15 gün küçücük bir parçayı :( neyse tamam dediler teslim ettiler aracı ertesi sabah arabama binerken yine aynı problem devam ediyordu yani o kadar uğraştan sonra sıfıra sıfır elde var sıfır sadece zaman kaybıymış. bir önceki mesaj da whiteline-xl arkadaşımın da dediği gibi aracında bir sorun var anlatıyorsun o öyle değilmiş gibi seni kendilerine ikna çabaları içindeler yani her yönden uzak durulacak bir servis :(

Geri
Üst Alt