Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

isyanim var seat tan nefret edenler buraya

arkadaşlar sabah beridir bu konuyu takip ediyorum. anlamadığım bir nokta var 6 senede tam 4 tane eskittim 1 tanesinide halen kullanıyorum.

1. iki adet cordoba kullandım. cordobalarda klasik bir sıkıntı kapıları yağlamazsan acaip şekilde gacırdıyor. tumseklerden veya setlerden yan geçerken araba kırılacak zannediyorsun. o derece gacırdıyor. ama onun haricinde en ufak bir çıtı yoktu.

2. 2006 da altea aldım ve hayatımda ilk defa kullandığım en sessiz sakin cıtırsız arabaydı.

3. 2008 de leon aldım 1.9tdı. kabul deli bir motor sesi vardı ama o sesi benim için adeta senfoni gibiydi. onun haricinde arka bagaj kapağının kilidi boşluk yapmıştı onun tıkırtısı vardı ki 1 hafta içinde bagaj kilidi değişince sorun kalmadı.

4. 2010 da altea xl aldım. arkadaşlar hakikaten olay budur zerre ses bulursanız ben bu siteden ayrılacam. okadarda iddalıyım.

Bende de aynı sesler vardı.aracıma park sensörü takilirken servise aynı sikayetle gelen arkadasın aracına iç kapı kollarının altına çift taraflı bant yapistirdiklarini görünce yaptırmaktan vazgectim:D

aa yalitim maddesi dedikleri o muymus yoksa:rolleyes: ben farketmedim distan gorulen bisey yok

kanka kılıtlere wd40 veya wruth bır modelı var onu kullan gecıyor ama zamanla gelıyor bu arada kronık kesınlıkle bended var bu ben sana dedıgımde gecen gun telefonda dedıgım buydu ıste:) ne varsa eskı yadıgarımda var motordan sattık keske satmasaydım dedım bende cok :)

hımmm.. demekki aslında hiçbiriniz arabanızı severek kullanmıyorsunuz seat aldığınıza da pişmansınız öylemi anlıyorum :confused:

Biraz kızgınlıkla yazılmış bir mesaj bence.Çağlar abi demiş istanbulun tüm yolları asfalt mı,Akrabamın 2010 audi a4 ünden gelen ses benim seatımdan fazla.

hımmm.. demekki aslında hiçbiriniz arabanızı severek kullanmıyorsunuz seat aldığınıza da pişmansınız öylemi anlıyorum :confused:

abı maddı durum elverıslı alınabılcek en mantıklı arac :) nefret agır hıtap olmus ama uzuntuler yasatıyor bu yuzden o sınırle soylemıstır cenk

Seat kaliteli araç üretiyorum demiyor fakat kalite Ncap testlerinde, mevcut forumda kalite ortada yabana atılacak bir firma değil seat, olucaktır bu tür seyler ama kullanımlada alakalı suan istanbuldayım ve görüyorum ki yollarınız cok ama cok kötü ben cağlayan tarafındayım suan ve adliye yüzünden yollar mahfolmus acıkcası 16-17 '' jantı olupta o cukurlara girenlere acıyorum Türkiye sartlarında bu kadar Avrupadakı yollara göre üretilen araçlar burda bu kadar :D bence zevkle bin derim aracına yakısıklılığı yetere

Geri
Üst Alt